Selin Yağcıoğlu ile Berk Atan sessiz sedasız ayrıldı

07.03.2022
Selin Yağcıoğlu ile Berk Atan sessiz sedasız ayrıldıİlişkilerine bir talih daha veren Selin Yağcıoğlu ile Berk Atan tekrardan yollarını ayırdı.


Selin Yağcıoğlu ile Berk Atan sessiz sedasız ayrıldı

TRT1 ekranlarında gösterilen ‘Gönül Dağı’ dizisinin başrol oyuncusu Berk Atan ve sevgilisi Selin Yağcıoğlu sessiz sedasız ayrıldı. Ayrılık haberini Yağcıoğlu, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu soru-cevap etkinliğinde deklare etti.

“SONLANDIRDIK”

Yağcıoğlu, “Bir senelik beraberliğimizi geçtiğimiz haftalarda sonlandırdık. Oldukça sual gelmiş, toplu cevap olsun.” açıklamasını yapmış oldu. Berk Atan ise hemen hemen mevzuya ilişkin bir paylaşımda bulunmadı.

Yaz sezonunu Çeşme’de geçiren çiftten Atan, sevgilisine evlenme teklifi etmiş, ‘evet’ yanıtını veren Selin Yağcıoğlu da tektaşını parmağına takmıştı.

Selin Yağcıoğlu ile Berk Atan sessiz sedasız ayrıldı #1

Selin Yağcıoğlu ile Berk Atan sessiz sedasız ayrıldı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.