Semiha Yankı’dan üzen haber: Saldırıya uğradım

Bir döneme damgasını vuran 63 yaşındaki şarkıcı Semiha Yankı, abisi Metin Yankı’yı gözlerinin önünde hayatını kaybedişini ve evinde yaşadığı …

16.10.2021
Semiha Yankı’dan üzen haber: Saldırıya uğradım

Bir döneme damgasını vuran 63 yaşındaki şarkıcı Semiha Yankı, abisi Metin Yankı’yı gözlerinin önünde hayatını kaybedişini ve evinde yaşadığı saldırıyı ilk kez anlattı.

Semiha Yankı, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk oldu. Abisini sahnede nasıl kaybettiğini açıklayan Yankı, daha sonra ise evinde saldırıya uğradığı olayı anlattı. Yıllar önce abisini gözünün önünde kaybettiğini söyleyen Semiha Yankı, evinde uğradığı cinsel saldırıyı da tüm detaylarıyla anlattı.

63 yaşındaki popçu, “Adam üzerimi parçalarken feryadı komşular duydu. Ben çırılçıplak kaldım paramparça terasta. İçeriye koştum ruhsatlı silahım vardı onu aldım” sözlerine yer verdi.

“8 SENE PSİKOLOĞA GİTTİM”

3,5 sene yedi ve çıktı. Şimdi kim bilir hangi kadının başına bela olmuştur. Bu olay sebebiyle ben 8 sene psikoloğa gittim, tedavi gördüm. Bana tecavüz edilmemesine rağmen uzun süre konuşamadım, çenem kitlendi. Tecavüz edilseydi kendimi öldürürdüm herhalde.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.