Şener Şen, Ahmet Gülhan ve Uğur Yücel buluştu

18.02.2022
Şener Şen, Ahmet Gülhan ve Uğur Yücel buluştuSon olarak Tv8 ekranlarında gösterilen ‘Kırmızı Oda’ dizisinde ‘Vahit’ rolüyle seyirci karşısına çıkan Uğur Yücel, önceki akşam yakın dostlarıyla bir araya geldi.


Şener Şen, Ahmet Gülhan ve Uğur Yücel buluştu

Oyuncu Uğur Yücel, geçtiğimiz akşam usta sanatçı Şener Şen ve Ahmet Gülhan ile buluştu. Meşhur isimlere, Yücel’in yönetmen oğlu Can Yücel ve senaryo yazarı Uğraş Güneş de birlikte rol aldı.

Beraber çekildikleri fotoğrafı toplumsal medya hesabından gösteren Uğur Yücel, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“USTALARIM VE ÇOCUKLARIM”

“Ustalarım ve çocuklarım… Biri oğlum, öbürü evlat yerine koyduğum… Şener Şen, Ahmet Gülhan, Can Yücel, Uğraş Güneş. Güzel geceydi.”

Öte taraftan Uğur Yücel, geçtiğimiz aylarda “Oyunculuk sektörüne dair sizi en fazlaca şaşırtan nedir?” sorusuna, “Kimi tipler var. Ne oynadıklarını anlayamıyorum. Kazandıklarını duyunca şaşırıyorum. Sonuçta kimi yaratıklarla aynı işi yapıyor olmak garip değil mi?” yanıtını vermişti.

Şener Şen, Ahmet Gülhan ve Uğur Yücel buluştu #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler