Serap Doğan Kariyeri ve Aldığı Ödüller

15.07.2021
Serap Doğan Kariyeri ve Aldığı Ödüller

Serap Doğan, Ankara’nın Mamak ilçesinde 05.04.1983 Tarihinde dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatının İlk yıllarını Ankara’da Tamamlayan Serap Doğan, Orta öğrenimini Lise ve Üniversite eğitimini Londra’da tamamlamıştır.

Girişim ve Ticaret hayatına küçük yaştan itibaren başlayan Serap Doğan üniversite yıllarında da boş durmayarak
“ Network marketing “ sektöründeki girişimlerine ile devam etmiştir. Sonrasında Türkiye’de faaliyet gösteren bir çok yerli ve global perakende markalarında satış ve pazarlama alanlarında yöneticilik yapmıştır.
2015 yılı içerisinde uzun yıllar devam ettiği satış pazarlama sektöründe yol ayrımına gelen Serap Doğan ciddi bir karar alarak perakende sektörüne veda etmiştir.

Sektör değişikliğini kendi markasını kurarak tekstil ve Kozmetik alanında sürdürmüştür. Düzenlenen bir çok Defile, gala, ödül törenleri ve Ünlü insanların giyim ürünlerine imzasını atmıştır. Bu isimlerden bazıları Angelina Jolie ve Victoria Beckham’dır. Yapmış olduğu tasarımlar ve el yapımı kozmetik ürünleri büyük ilgi görmüştür ve bu alanda bir çok ödül almaya hak kazanmıştır. Bunlar sırasıyla;

2015 yılında En İyi “ İş Kadını “ ödülü, 2016 yılında  Türkiye satış rekoru ödülü, 2017 “ En Başarılı Kadın Girişimci “ ödülü, 2018  45. Türkiye Altın Kelebek Ödülü, 2020 Türkiye kristal ödülleri Yardımseverlik Ödülü, 2021 En iyi Tasarım Ödülü almış olduğu ödüllerin bir kısmıdır.

Hali hazırda büyük bir Şirket Ceo’su olan Serap Doğan, almış olduğu profesyonel eğitimler sonucu hayatının geri kalanını çocuklar için harcamak üzere SeraLife Markasına ek Olarak Sera Kreş’leri için Türkiye’nin İzmir Şehrinde ilk okulunu açmak için hazırlıklara başlamıştır.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.