Seray Sever, canlı yayında ağladı

08.06.2022
Seray Sever, canlı yayında ağladı49 yaşlarında anne olan Seray Sever, çıkmış olduğu canlı yayında gözyaşlarına engel olamadı.


Seray Sever, canlı yayında ağladı

2018 senesinde kendisinden 10 yaş minik Eray Sünbül ile nikah masasına oturan Seray Sever, nisan ayında Sofia ve Alya adını verdiği ikizlerini nisan ayında kucağına almıştı.

Anne olduktan sonrasında ilk kez bir tv programına katılan 49 yaşındaki Sever, sıkıntılı doğum sürecini gözyaşlarıyla söyledi.

“Zor bir süreçti”

“Çocuklarım boğa burcu olsun diye bigün sonrasında doğum yapmak istedim fakat olmadı. diyen Sever, “Zor bir süreç oldu. Hastaneden 20 gün sonrasında çıktım. Operasyonum 3 buçuk saat sürdü. Ameliyathaneye girerken tüm riskleri bilmiyordum. Oldukca kalabalık bir hekim ekibi vardı. Operasyon öncesi bir adak adadım fakat sonrasında tamamen bir teslimiyete girdim.” dedi.

Seray Sever, canlı yayında ağladı #1

Tüp bebek için bir daire parasından fazla harcadığını söyleyen meşhur sunucu, “O dönem her duyduğuma inanıyordum. Buradan anne olmak isteyen hanımlara da sesleniyorum: Bu olmaz diye bir şey yok. Umutlarını kaybetmesinler.” dedi.

Seray Sever, canlı yayında ağladı #2

Seray Sever, canlı yayında ağladı #3

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.