Seray Sever: Kendimi eve kapattım

07.01.2022
Seray Sever: Kendimi eve kapattım48 yaşındaki ikiz bebeklerine hamile kalan oyuncu Seray Sever, doğuma kadar evden çıkmayacağını söylemiş oldu.


Seray Sever: Kendimi eve kapattım

4 yıl ilkin Eray Sünbül ile nikah masasına oturan Seray Sever’in bebek özlemi son bulmuş meşhur sanatçı hamile bulunduğunu duyurmuştu. 48 yaşlarında hamile kalan Sever, ikiz bebeklerini kucağına almak için gün sayıyor.

ANNE ADAYLARINI UYARDI

Şu sıralar Bodrum’da yaşamını sürdüren Sever, hamilelik sürecini takipçileriyle paylaşıyor. Son olarak kardeşi Soner Sever ile fotoğrafını gösteren sanatçı altına, ‘Kendisi can parçam kardeşim olur. Birçok yerde ‘eşi’ diye yazılmaktan muzdarip. Ayrıca ikimiz de şimdilik her şey yolunda fazlaca şükür. Ne olur sağlığınıza dikkat edin, maskesiz çıkmayın. Resmen Bodrum’da kendimi eve kapattım fazlaca azca kişiyle temastayım ve ful sıhhatli vitaminli beslenme çabasındayım. Tanrı tüm hastalara acil şifalar versin. Bilhassa anne adayları, bağışıklık sistemleri düşük olduğundan bu süreçte, dikkat dikkat dikkat! Tanrı’ım korusun.

“CİNSİYETLER KIZ GÖRÜNÜYOR”

Fazlaca emek verdik, çabaladık. Tam annemin hamile kalmış olduğu yaşta hamile kaldım. Doktorlarla görüştüm, bazı süreçlerden geçtim. Fazlaca yakarış ettik Tanrı da nasip etti. Fazlaca başındayız, duyulsun istemiyordum fakat duyuldu. Şu an Bodrum’dayız… Bizimkisi planlı bir süreçti, Tanrı dualarımızı kabul etti. Ben hep ikiz bebek istiyordum. Tanrı şu ana kadar gönlümüze nazaran verdi. Kolay aşamalardan geçmedik, fazlaca çabaladık. Şimdi bebeklere konsantreyiz, değişik bir ruh haline girdik. Fazlaca dikkatliyiz… Cinsiyetleri şu an kız görünüyor fakat ilerleyen süreçte ne olur bilemiyorum. Sekiz, dokuz kez bebek için denedik fakat olmadı. Vücudum fazlaca yoruldu. 2 yıl ara vermiştim, kimi zaman vücudu rahat bırakmak lazım. Umutsuzluğa düştüğüm anlamış olur da oldu. Fakat şimdi fazlaca mutuyuz. Fazlaca güzel bir duyguymuş, işime gücüme konsantre olduğun için fazlaca ertelemiştim bu aşamaya gelmek bile benim için fazlaca kıymetli. Adaklarım vardı, onları yerine getireceğiz. Kızlarının birinin adı Sofia ötekinin daha belli değil.” notunu düştü.

Seray Sever 2018 yılının nisan ayında büyük aşk yaşamış olduğu sevgilisi Eray Sünbül ile evliliğe ilk adımını atmıştı.

Seray Sever: Kendimi eve kapattım #1

Seray Sever: Kendimi eve kapattım #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.