Serdar Ortaç zehirlendi

15.02.2022
Serdar Ortaç zehirlendiMeşhur müzisyen Serdar Ortaç, vasiyetini açıkladıktan sonrasında zehirlendi.


 Serdar Ortaç zehirlendi

Geçtiğimiz günlerde vasiyetini açıklayan Serdar Ortaç’ın zehirlendiğini aynı yerde sahne olan Seren Serengil deklare etti.

Ortaç’ın vasiyetini açıkladıktan sonrasında zehirlendiğini ve oldukça fena bulunduğunu söyleyen Serengil, “Serdar oldukça hastalığa yakalandı o gece. İlaçlarını da değiştirmiş. İlaçlarıyla alkolü beraber alıyor bence o yüzden oldu. Oldukça üzüldüm” diye konuştu.

Uzun senelerdir MS hastalığı ile savaşım eden Ortaç’a seslenen Arto ise dikkat çeken açıklamalar yapmış oldu.

“İLAÇLA BİRLİKTE ALKOL KULLANMASIN”

Serdar Ortaç’ın zehirlenmesiyle ilgili konuşan Arto; “Ben bir tavsiyede bulunacağım; ilaçla beraber alkol kullanmazsa iyi olur. Aslına bakarsan ileri derecede bir hastalığı var. Bu kadar kıymetli bir insanoğlunun kendine bakmayışı üzüntü verici. Freni boşalmış kamyon şeklindesin, oldukça kıymetli bir adamsın.” diye konuştu.

BİR EVİ VAR ONU DA DAĞITTI

Serdar Ortaç aynı gece sahneye çıkmadan ilkin vasiyetini basına açıklamış ve “Ben vasiyetimi daha yazmadım fakat buradan söylüyorum kayıtlara geçmesi adına avukatlara da sözlü olarak da ilettim. 40 milyon TL değerinde bir evim var. Ben vefat ettikten sonrasında kardeşlerim, tüm çalışanlarım ve orkestrama evin satışından hisse dağıtılmasını isterim. Bir bölümünü Mehmetçik vakfına, şehitlere dağıtılmasını isterim” demişti.

 Serdar Ortaç zehirlendi #1

 Serdar Ortaç zehirlendi #2

 Serdar Ortaç zehirlendi #3

 Serdar Ortaç zehirlendi #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.