Serdar Ortaç’tan seneler sonrasında gelen Cansu Dere itirafı

21.01.2022
Serdar Ortaç’tan seneler sonrasında gelen Cansu Dere itirafıMüzisyen Serdar Ortaç katılmış olduğu bir programda Cansu Dere’ye seneler ilkin platonik aşık bulunduğunu söylemiş oldu. Serdar Ortaç ‘Dere Gözlüm’ şarkısını Cansu Dere’ye yazdığını da itiraf etti.


Serdar Ortaç’tan yıllar sonra gelen Cansu Dere itirafı

‘Şarkılar Bizi Söyler’ programına konuk olan Serdar Ortaç, hususi hayatına dair mühim bir itirafta bulunmuş oldu.

“AŞIKTIM”

“2022’ye fazlaca güzel başladım, tüm borçlarımı ödedim” sözleriyle dikkat çeken Serdar Ortaç, seneler sonrasında Sadakatsiz dizisinde Asya rolünü yapan olan Cansu Dere ile ilgili açık açık konuştu.

Ortaç “Cansu Dere’ye platonik aşıktım” dedi.

ŞARKI BİLE YAZDI

“Dere Gözlüm” adlı şarkısını da Cansu Dere’ye yazdığını söyleyen meşhur müzisyen, “20 yaşlarındayken Cansu Dere’ye yazmıştım. Cansu mahvedecek beni fakat aşıktım hanıma… Dere Gözlüm’ü yazdım.” diye konuştu.

Serdar Ortaç’tan yıllar sonra gelen Cansu Dere itirafı #1

Serdar Ortaç’tan yıllar sonra gelen Cansu Dere itirafı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.