Seren Serengil: Ebru Gündeş fakire bakmaz

06.01.2022
Seren Serengil: Ebru Gündeş fakire bakmazSeren Serengil, eski eşi Yaşar İpek’le aşk yaşamış olduğu iddiasıyla gündeme gelen Ebru Gündeş hakkında konuştu.


Seren Serengil: Ebru Gündeş fakire bakmaz

O Ses Türkiye’de jüri olan Ebru Gündeş’in Yaşar İpek ile aşk yaşamış olduğu gündeme geldi. Aşk iddiası İpek tarafınca yalanlandı. Yaşar İpek’in eski eşi Seren Serengil ise bu aşk dedikodusuyla ilgili sessiz kalmadı.

“EBRU BAKMAZ”

Seren Serengil mevzuya dair “Ebru Gündeş’in bu şekilde fukara birisinin, parasız pulsuz birisiyle haberi çıkınca asla inanmıyorum. Ebru bakmaz eskiden bakıyordu” dedi.

“GÜNDEM YARATMAK İSTİYORLAR”

Seren Serengil öteki yorumunda ise “Kimi zaman de bazı aşk haberleri insanları gündeme getirmek için yayılıyor sonradan da yalanlanıyor” dedi. Seren Serengil ve Yaşar İpek birlikteliği olaylı bitmişti.

Serengil İpek’in kendisini darp ettiğini söyleyip videolar yayınlamıştı. Sisi ise geçtiğimiz günlerde Serengil’in eski kocasına hala aşık bulunduğunu iddia etmişti.

Seren Serengil: Ebru Gündeş fakire bakmaz #1

Seren Serengil: Ebru Gündeş fakire bakmaz #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.