Seren Serengil: Ece kendinde değil

03.02.2022
Seren Serengil: Ece kendinde değilSeren Serengil ise canlı yayında Ece Erken ile ilgili yeni açıklamalar yapmış oldu.


Seren Serengil: Ece kendinde değil

Avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümü sonrası Ece Erken’e Nihat Doğan ağır ifadeler kullanmış bazı kozularda meşhur sunucuyu suçlamıştı. Nihat Doğan’ın sert ifadeleri sonrası Seren Serengil çileden çıktı.

Ece Erken’in durumunun iyi olmadığını ifade eden Serengil, meşhur sunucunun son durumyla ilgili izahat yapmış oldu.

Serengil, “{Hiç de} sizin bildiğiniz benzer biçimde değil. Yazıktır bu kızı yaralamayın. Eteğimdeki taşları dökmek zorunda olmak istemiyorum” dedi.

“TUVALETE DÜŞÜRDÜĞÜ İLAÇLARI İÇİYOR”

Erken’in annesinin ilaçları sakladığını söyleyen Serengil “Anası ilaç vermek istemiyor. İlaçları içine iç çamaşırına saklıyor tuvalette düşüyor oralardan alıp içiyor. Kendinde değil.

“YAŞAMAK İSTEMİYOR”

Yaşamak istemiyor. Canımız acıyor elimizden bir şey gelmiyor, bir şey söylemek istemiyor. Bak Demet de her gün orada. Ece bir tek Şafak’ı yitirmiş bunun derdinde. Korkulu vaziyette dedi.

NİHAT DOĞAN’A CEVAP

Seren Serengil konuşmasında Nihat Doğan ve Seyhan Asil’nun sözlerine cevap olarak “Bir ölüm var aa o ona uğursuz gelmiş. Fazlaca ayıp. İnanın bende de fazlaca ses kaydı var. Bugün konuşulacak şeyler değil fakat… Ben haksızlığa tahammül edemiyorum. Hiçbir şey bilmiyorsunuz. Bende de rahmetlinin hayatındaki hepimiz için söylediği mühim şeyler var susuyorum. Yazıktır bu kızı yaralamayın. Eteğimdeki taşları dökmek zorunda olmak istemiyorum. İftira atıyorsunuz. Avukat mafyanın her insanın avukatlığını yapar. Bu pislikleri yapmayın bu terbiyesizliği yapmayın” dedi.

“GEÇMİŞTE BİR KADININ CANINI YAKTI”

Doğan sunucusu olduğu programda Ece Erken için şu açıklamada bulunmuştu: “Benan Hanım iki kere öldü. Hem kocası elinden alındı hem de evlatlarının babasını toprağa verdi. Doğal ki Ece’nin acısını anlıyorum ve paylaşıyorum. Kocasının cenazesine haiz çıkışı, dik duruşu takdire şayan olsa da Ece’nin geçmişte bir kadının canını yakması, kocasını elinden almak için yapmış olduğu tüm kötülükler de geçmişi temizlemez. Bazı bayanlar bazı erkeklere, bazı erkekler de bazı bayanlara fazlaca iyi gelebilir, uğursuz da gelebilir.” yorumunda bulunmuş oldu.

Seren Serengil: Ece kendinde değil #1

Seren Serengil: Ece kendinde değil #2

Seren Serengil: Ece kendinde değil #3

Seren Serengil: Ece kendinde değil #4

Seren Serengil: Ece kendinde değil #5

Seren Serengil: Ece kendinde değil #6

Seren Serengil: Ece kendinde değil #7

Seren Serengil: Ece kendinde değil #8

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.