Seren Serengil: Putin Lego oynasın

24.02.2022
Seren Serengil: Putin Lego oynasınRusya ile Ukrayna arasındaki cenk sürerken Seren Serengil’den garip bir paylaşım geldi.


Seren Serengil: Putin Lego oynasın

Rusya – Ukrayna savaşı Rusya Devlet Başkanı Putin’in sabah saatlerinde orduya verdiği komut ile başladı. Başkent Kiev başta olmak suretiyle Ukrayna’daki pek oldukca bölge saldırıların hedefi oldu.

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaştan son dakika detayları gelirken Türkiye’de meşhur adlar “Muharebeye hayır” paylaşımları yapıyor. Her mevzuda bir yorumu bulunan Serengil, bu savaşla ilgili düşüncelerini de toplumsal medya hesabından paylaştı.

“BENCE YARDIM EDELİM”

Serengil Rusya ile Ukrayna arasındaki harbe dair paylaşımında şunları söylemiş oldu:

“Bence Ukrayna’ya yardım edelim. Bizlerden yardım istemişler bizlere yakışan haklının ve bizlerden yardım isteyenin desteğe muhtaç olanın yanında durmaktır. Putin bir şeyleri yıkıp dökmek istiyorsa Lego oynasın.”

Seren Serengil: Putin Lego oynasın #1

Seren Serengil: Putin Lego oynasın #2

Seren Serengil: Putin Lego oynasın #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.