Sertleşmeme Sorununa Kesin Çözüm

17.03.2023
Sertleşmeme Sorununa Kesin Çözüm

Erkeklerde yaygın görülen ereksiyon olamama sorununa kesin çözümler söz konusudur. Yepyeni tedavi teknikleri üzerinden sertleşmeme sorunu artık kalıcı olarak tarihe karışıyor. Bu kapsamda ise hastaların daha kaliteli bir cinsel hayata sahip olması sağlanıyor.

Sertleşme Sorunu Neden Olur?

Sertleşmeme sorunu birçok nedenlere bağlı olarak meydana gelebiliyor. Olumsuz yaşam ve çevre şartları, genetik yapı, yaş etkeni, çeşitli ruhsal sorunlar, fiziksel bazı hastalıklar, yoğun kaygı ve stres, yoğun iş temposu, anormal cinsel hayat gibi birçok etkenler erkeklerde sertleşmeme sorununa neden oluyor.

Sertleşme Sorunu Tedavisinde Penise Şok Dalga Tedavisi (ESWT) Nedir?

Sertleşme sorunu tedavisinde en çok uygulanan yöntemler arasında kuşkusuz eswt tedavileri yer alır. Penise elektro şok dalgalar verilerek sertleşme sorunu yok edilir. Bu önemli sorun sertleşmeye kesin çözüm tedavisi üzerinden kolayca yok edilir.

ESWT İşleminin Etki Mekanizması Nedir?

Eswt işleminin etki mekanizması oldukça hızlıdır. Elektro şok dalgaları verilerek penise açı verilmeden ereksiyon sorunu kademeli olarak yok edilir. Bu kapsamda ise eswt tedavisi devreye giriyor. Yeni yöntem üzerinden sadece 3-4 seans sonrasında ereksiyon sorunu ortadan kaldırılıyor.

ESWT Uygulaması Nasıldır?

ED1000 tedavisi olarak da bilinen eswt uygulaması son derece kaliteli ve güvenilir bir uygulamadır. Bu nedenle yöntem söz konusu sorunda 81 ilimizden uygulanır.

ESWT (Penise Şok Dalga Tedavisi) İşlemi Hangi Yaş Grubu Hastalara Uygulanabilir?

Söz konusu uygulama daha çok 18 ila 55 yaş aralığındaki hastalara uygulanabilir. 55 yaş üzerindeki hastalar için penise şok dalga tedavisi uygun olmayabilir.

Penis Protezi Nedir?

Penis protezi penisin daha kaliteli olmasında uygulanır. Yani sertleşme sorununun tedavisinde protezler tercih edilebilir.

Penis Protezi Nasıl Takılır?

Penis protezleri direk olarak penis üzerinden uygulanır. Ürün yüksek kaliteye sahip olduğundan penis cildini tahriş etmez.

Penis Kırılması Belirtileri

Penisin kırılmasındaki belirtilerse; penis oynatıldığında derisinde hafif düzeyde kan akışı görülmesi ve deri renk tonunda farklılık meydana gelmesi,organda gözle görülür düzeyde eğrilik meydana gelmesidir.

ED1000 Tedavisi İlk Kez Ne Zaman Kullanılmaya Başlanmıştır?

ED1000 tedavisi ilk defa 2000 senesinde kullanılmaya başlandı. Yöntem söz konusu tarihten buyana global anlamda tercih ediliyor.

ED1000 Tedavisi Kaç Seans Yapılmalıdır?

ED1000 tedavisinde en fazla 7 seans uygulanabilir. Tedavi seanslarının 7 seans üzerini aşmamasına dikkat edilmelidir.

ED1000 Tedavisi Nerede Yapılır?

ED1000 tedavisi direk olarak profesyonel jinekoloji bölümü üzerinden uygulanır. Bu nedenle sertleşme sorununda söz konusu yöntem için en kaliteli jinekoloji doktoruna başvurulmalıdır.

ED1000 Tedavisi İktidarsızlık Dışında Hangi Sorunlarda Kullanılır?

ED1000 tedavisi daha çok sertleşmeme sorununda tedavi olarak kullanılır. Fakat yöntem söz konusu çıkış tarihinde daha çok iskemik kalp hastalıkları tedavisinde tercih ediliyordu. ED1000 tedavisi bugün itibariyle de çeşitli kalp ve damar hastalıkları,peniste ereksiyon sorunları,rahim kanserleri,düşük riski gibi birçok sağlık sorunlarında da tercih ediliyor. Bu uygulama penis kırılması gibi farklı sorunlarda da güvenle uygulanır.

ESWT Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

ESWT tedavisinde birçok farklı yöntemler söz konusudur. Bu yöntemler arasında ultrason yönteminden yaklaşık olarak 10 kat daha hızlı bir şekilde etkili olan lazer teknolojisi uygulanır. Bu tedavi yöntemi sayesinde ereksiyon sorunu hastalardan birkaç gün sonrasında kaldırılır. Bu nedenle ereksiyon sorunu için özellikle de ESWT yani ED1000 tedavisine ihtiyaç duyulur. ED1000 tedavi yöntemlerinden memnun kalacaksınız.

Bu yöntemler üzerinden ereksiyon sorunlarınızın daha sağlıklı bir şekilde giderildiğini fark edersiniz. Söz konusu tedavi hakkında merak ettiğiniz ayrıntıları jinekoloji doktorunuzdan gizlilik içerisinde öğrenebilirsiniz.

Ereksiyon sorunlarınızdan artık kurtulmak için amatör türünden tedavilere başvurmanız gerekmez. Bu gibi tedaviler yerine ED1000 tedavisi beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılar. Yöntemin herhangi yan etkileri olmaması da en büyük artılar arasında yer alıyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.