Sevgililer Günü için uygun fiyatlı hediyeler

13.02.2022
Sevgililer Günü için uygun fiyatlı hediyeler


14 Şubat Sevgililer Günü için bakmak isteyeceğiniz uygun fiyatlı hediyeler sıralaması hazırladık. Eğer kız / adam arkadaşınıza nerede ise bir armağan seçemediyseniz endişelenmeyin. Bir çok süre bu şekilde hususi günlerde çiftler birbirlerine saat, çanta, cüzdan, takı vb. klasik hediyeler seçmeyi tercih ederler. Bir tek rutinin birazcık dışına çıkmaktan da zarar gelmeyecektir.

Sevdiğiniz kişiye alabileceğiniz uygun fiyatlı Sevgililer Günü armağanları sıralamasında, her bütçeye hitap eden ürünlere yer verdik.

Sevgililer Günü’nde en güzel hediye: Teknolojik aksesuarlar


Sevgililer Günü’nde en güzel armağan: Teknolojik aksesuarlar

Sevgileler Günü’nde hususi teknolojik armağanlara hususi indirimlerle haiz olmanız için sizlere muhteşem bir haber ile geldik.

Uygun fiyatlı Sevgililer Günü armağanları

1) Daphnela LED Isı Göstergeli Akıllı Vakumlu Yalıtımlı Termos

Daphnela LED Termos modelini standart bir termosun teknolojik hali olarak tanımlayabiliriz. Her termosta olması gereksinim duyulan ısı yalıtımıyla öne çıkan ürün, 24 saat süresince soğuk ve 12 saat süresince sıcak içecekleri muhafaza edebiliyor. En önemli özelliği olan dijital termometre yardımıyla sıcaklığı tam okuyup kullanıcıya gösteriyor.

uygun fiyatlı sevgililer günü hediyeleri
Daphnela LED Isı Göstergeli Akıllı Vakumlu Yalıtımlı Termos

Su ile çayı ayıran çay filtresiyle birlikte gelen Daphnela Termos’un LED göstergesi, pil değişmeden 80 bin dokunuşa kadar katlanabiliyor. Ürünü Hepsiburada üstünden çevrim içi satın alabilirsiniz.

2) Lenovo LP1 LivePods TWS

Kablosuz bağlantı standardı Bluetooth 5.0 ile güçlendirilen Lenovo LP1 LivePods kulaklık; Android ve iOS cihazlarıyla müzik dinlemek, video seyretmek ve oyun oynamak isteyenlere hitap ediyor. Tam kablosuz (TWS) stereo sınıfında yer edinen modelde multimedya içeriklerine odaklanmaya yardım eden eylemsiz gürültü engelleme mekanizması mevcut.

uygun fiyatlı sevgililer günü hediyesi
Lenovo LP1 LivePods TWS kulaklık

Lenovo LP1 LivePods ek olarak su sıçramalarına karşı dayanıklı bulunduğunu gösteren IPX4 sertifikasına haiz. Ek olarak kulaklıklar kendi başlarına 3,5 saatlik kullanım süresi vadederken; şarj kutusu ile birlikte kullanım süresi 12 saate kadar uzuyor. 90 dakika içinde tam doluluğa ulaşan ürünün bekleme süresi ise 300 saat seviyesinde.

Uygun fiyatlı Sevgililer Günü armağanları listemizdeki ürünü Hepsiburada üstünden satın alabilirsiniz.

3) Case 4U VR 3D Kulaklıklı Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Metaverse, sanal evren benzer halde terimlerin fazlaca popüler olduğu günümüzde sanal gerçeklik gözlüğü güzel bir Sevgililer Günü hediyesi olabilir. Sanal gerçeklik ürünleri üreten dünyaca meşhur şirketlerin sattığı cihazlar maalesef vatanımızda her insanoğlunun alamayacağı kadar pahalı. Bu yüzden nispeten uygun fiyatlı ürünlere yöneliyoruz.

Case 4U VR 3D Kulaklıklı Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Bu ürünlerden bir tanesi olan Case 4U Sanal Gerçeklik Gözlüğü, Android ve iOS platformlarıyla uyumlu. 3D stereo ses desteği bulunan aygıt 42mm ses ünitesi ile Bluetooth stereo kulaklık ile birlikte geliyor. Bir çok süre sinemalarda gördüğümüz IMAX teknolojisine de haiz olan gözlük, 720 aşama panoramik görünümü destekliyor.

Case 4U VR 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz.

4) Logitech G F310 4 Düğmeli Kablolu Gamepad

Uygun fiyatlı Sevgililer Günü armağanları listemize bir gamepad ile devam ediyoruz. Logitech’in 4 düğmeli ve D-Pad’li bu aleti, XInput/DirectInput yardımıyla hem kurulumu hem de kullanımı kolaylaştırıyor. Ek olarak aygıt, düğmeleri ve denetimleri tamamen programlanabilir yapıya haiz olmakla beraber klavye ve mouse komutlarını bile yansılamak edebiliyor.

Logitech G F310 4 Düğmeli Kablolu Gamepad

Logitech G F310 modelinde standart komutları arzu ettiğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Ya da F310’u desteklenmeyen bir başlıkla oyun oynamak suretiyle Logitech profil yazılımını kullanarak da bağdaştırabilirsiniz. Bununla birlikte F310’u Big Picture ile eşleştirip televizyonunuzda kullanabilirsiniz.

Aleti Hepsiburada üstünden satın alabilirsiniz.

5) Samsung Kablosuz Süratli Şarj Pedi

Kullandığımız telefon ve aksesuarların çoğunda kablosuz şarj teknolojisi bulunuyor. Haliyle bu cihazları şarj etmek için geliştirilen kablosuz şarj standları zaruri bir gereksinim haline geldi. Samsung’un, telefondan akıllı saate en sık kullandığınız cihazları aynı anda şarj etmenizi elde eden Duo Pad’i Sevgililer Günü için güzel bir armağan olabilir.

Samsung Kablosuz Süratli Şarj Standı

Samsung akıllı saat, kulaklık, telefon başta olmak suretiyle diğeri markaların ürünlerini de şarj edebilen aygıt, 9W’a kadar süratli şarjı destekliyor. Bünyesinde bulunan LED ışık, cihazınızın şarj durumunu göstermek için sezgisel olarak renkleri değiştirirken; ek olarak kısma ayarı yardımıyla uykunuz esnasında ışığın sizi rahatsız etmesini engelliyor.

Aleti Hepsiburada üstünden satın alabilirsiniz.

En güzel Sevgililer Günü hediyeleri


En güzel Sevgililer Günü armağanları

Sevgililer Günü armağanları içinde kaybolduysanız endişelenmeyin. Sizler için en iyi teknolojik ürünleri bir araya getirdik.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir