Şevval Şahin, geçmişinden kurtulmak istiyor

14.02.2022
Şevval Şahin, geçmişinden kurtulmak istiyorMeşhur model Şevval Şahin, fotoğraflarına meydana getirilen negatif ve fena yorumların kariyerini etkilediğini düşündüğü için harekete geçti.


Şevval Şahin, geçmişinden kurtulmak istiyor

Son zamanların en popüler isimlerinden kabul edilen Miss Turkey 2018 birincisi, Şevval Şahin, yeni bir karar aldı. Yarışmadan sonrasında estetiksiz fotoğrafları ortaya çıkan Şahin, artık hiçbirini görmek istemiyor.

AVUKATLAR İŞ BAŞINDA

Yazılan negatif haberlerin kariyerini etkilediğini düşünen model, toplumsal medyadaki fena fotoğraf ve yorumların kaldırılması için harekete geçti. Hakkında çıkan tüm negatif haberleri avukatları vasıtasıyla sildirecek.

Şevval Şahin geçen günlerde verdiği röportajda “Güzel bir bayan olmak fazlaca zor. Görünüşünden fazlasını sunamayacağını sanıyorlar” demiş ve eklemişti: “İstedikleri kadar linç etsinler, ben izin vermiyorsam hiçbir şey beni üzemez”

Şevval Şahin, geçmişinden kurtulmak istiyor #1

Şevval Şahin, geçmişinden kurtulmak istiyor #2

Şevval Şahin, geçmişinden kurtulmak istiyor #3

Şevval Şahin, geçmişinden kurtulmak istiyor #4

Şevval Şahin, geçmişinden kurtulmak istiyor #5

Şevval Şahin, geçmişinden kurtulmak istiyor #6

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.