Şevval Şahin, sevgilisinin duruşmasında şahit oldu

03.02.2022
Şevval Şahin, sevgilisinin duruşmasında şahit olduTürkiye güzeli Şevval Şahin, yemek yemiş olduğu Kerem Kamışlı’yı denize atan sevgilisi Yiğit Marcus Aral’ın davasında şahit oldu. Şahin, Kamışlı’nın dengesini kaybederek denize düştüğünü söylemiş oldu.


Şevval Şahin, sevgilisinin duruşmasında tanık oldu

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde 24 Haziran 2021’de Yiğit Marcus Aral, eski sevgilisi Şevval Şahin ile yiyecek yiyen iş adamı Kerem Kamışlı’nın yanına gitti.

Burada ikili içinde münakaşa yaşanırken; Yiğit Marcus Aral, “Sen iyi mi bizim aramıza girersin, eksikleri olan ilişkiye müdahale edersin, seni bulurum, peşini bırakmam, seni bitiririm.” diyerek Kerem Kamışlı’yı tehdit etti.

Aral sonrasında Kamışlı’yı denize attı.

DENİZE ATIP, VİDEOSUNU ÇEKTİ

Vaka yargıya taşındı ve Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca iddianame hazırlandı.

İddianamede tüm bu yananlara yer verilirken, Aral’ın müşteki Kamışlı’yı denize attıktan sonrasında videosunu çekmiş olduğu de kayıtlara geçti.

Buna nazaran Yiğit Marcus Aral’ın “Ihtimaller içinde kast ile adam öldürmeye girişim”, “Tehdit”, “Hususi hayata ilişkin görüntüleri ve sesleri ifşa etmek” ve “Hakaret” suçlarından toplamda 22 yıl 9 aydan 34 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması isteniyor.

Şevval Şahin’in sevgilisi Marcus Aral, Kerem Kamışlı’yı denize attı VİDEO

ARAL KATILMADI, ŞEVVAL ŞAHİN TANIK OLARAK İFADE VERDİ

Dava ile ilgili bugün Anadolu 8’inci Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya sanık Yiğit Marcus Aral katılmadı.

Müşteki avukatları Yiğit Gökçehan Koçoğlu ile Yaren Soysal ve sanık avukatları yer almış olduğu duruşmada Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, şahit olarak dinlendi.

Şahin, Türkçe’sinin fazlaca iyi olmadığını belirterek yanlış anlaşılabileceğini söylemiş oldu.

Müşteki Kerem Kamışlı’nın kendisinin arkadaşı bulunduğunu dile getiren Şahin, vaka günü yiyecek için söz mevzusu restorana gittiklerini ve denize en yakın masaya oturduklarını beyan etti.

Şevval Şahin, sevgilisinin duruşmasında tanık oldu #1

“HAVADAKİ UÇAKLARIN YÜZDE 30’U BİZİM, SENİ BU ÜLKEYE SOKMAM”

Ortalama 1 saat geçmesinin arkasından sanık Yiğit Marcus Aral’ın masalarına oturduğunu kaydeden Şahin, “Kerem Yiğit’i magazin dolayısıyla tanırdı. Sonrasında Yiğit ‘Sen utanmıyor musun kız daha yeni ilişkiden çıktı. Birazcık bekleseydin bari’ dedi. Yiğit Kerem’e ‘Fırsatçısın’ şeklinde bir şeyler demeye başladı. Kerem de ‘Sen benim kim olduğumu biliyor musun? Türkiye’nin yüzde 10 vergisini biz veriyoruz. Havadaki uçakların yüzde 30’u bizim. Ben istersem seni bu ülkeye sokmam’ dedi.” ifadelerini kullandı.

Şahin’in bu sözlerin vakası kızıştırdığını ağlayarak söylemiş oldu.

Şevval Şahin, sevgilisinin duruşmasında tanık oldu #2

DENGESİNİ KAYBEDEREK SANDALYEYLE BİRLİKTE DÜŞTÜ

Kamışlı’nın garsonlardan Aral’ı kaldırmasını istediğini, Aral’ın da kendisinin kalktığını öne devam eden Şahin, şöyleki devam etti:

“Yiğit kalkarken Kerem de kalktı. Kerem, Yiğit’in kolunu tuttu. Yiğit de kolunu silkelerken Kerem’i itti. Kerem arkaya doğru dengesini kaybederek yana doğru sandalyeyle beraber düştü. En yakındaki garson koşarak Kerem’e kolunu uzattı. Yiğit’e döndüm ne yaptığını sorarken Kerem’in denizden çıktığını gördüm, üstünü silkeliyordu. Sonrasında Yiğit gitmişti.”

Şevval Şahin, sevgilisinin duruşmasında tanık oldu #3

“OLAYLARIN BU KADAR BÜYÜYECEĞİNİ DÜŞÜNEMEZDİM”

Şevval Şahin, Yiğit Marcus Aral’ın hiç kimseye hakaret etmediğini, tehditte bulunmadığını belirterek emniyette verdiği ifadeyi reddetti.

Şahin restorandaki garsonların ve başka masada oturanların kendilerini duyamayacağını iddia etti.

Şahin daha ilkin Yiğit Marcus Aral’dan şikayetçi bulunduğunu, ceza almasını istediği için uzaklaştırma sonucu aldırdığını belirterek “Olayların bu kadar büyüyeceğini ve ölüme teşebbüse gideceğini düşünmezdim.” dedi.

Şahin, müşteki avukatının sorusu üstüne Yiğit Marcus Aral’la şu an sevgili olduklarını belirtti.

Şevval Şahin, sevgilisinin duruşmasında tanık oldu #4

DİĞER TANIKLAR OLAYI FARKLI ANLATTI

Vaka günü garson olarak çalışan kişiler ise şahit olarak verdiği ifadelerinde Yiğit Marcus Aral’ın hakaret ve tehditlerde bulunmasının arkasından Kerem Kamışlı’yı sandalyeyle beraber denize attığını öne sürdü.

Şevval Şahin, sevgilisinin duruşmasında tanık oldu #5

“SEVGİLİ OLDUKLARI İÇİN BEYANI GÜVENİLİR DEĞİL”

Şahit beyanlarının arkasından söz alan Avukat Yiğit Gökçehan Koçoğlu, Şevval Şahin’in önceki ifadelerini kabul etmemesinin sebebi olarak sanık Yiğit Marcus Aral’la vakadan kısa süre sonrasında barışmasını gösterdi.

Avukat Koçoğlu, Şahin’in beyanıyla ilgili “Tutarlı beyanlar vermemiştir. Şu anda sevgili olmaları sebebiyle bir kıymet-i harbiyesi bulunmamaktadır. Bu sebeple Şahin’in mahkeme huzurundaki beyanlarının güvenilir olmadığını beyan ediyoruz.” dedi.

Şevval Şahin, sevgilisinin duruşmasında tanık oldu #6

ERTELENDİ

Sanık avukatı ise olayın karakolda halledilebileceğini fakat olayın medyatik olması sebebiyle bu boyutlara geldiğini belirtti.

Ara kararını açıklayan mahkeme, sanık Yiğit Marcus Aral hakkında çıkarılan soruşturma kararının infazının beklenmesine karar vererek duruşmayı erteledi.

Şevval Şahin, sevgilisinin duruşmasında tanık oldu #7

Şevval Şahin, sevgilisinin duruşmasında tanık oldu #8

Şevval Şahin, sevgilisinin duruşmasında tanık oldu #9

Şevval Şahin, sevgilisinin duruşmasında tanık oldu #10

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.