Şevval Sam: Hamileyken sürekli yakarış ettim

07.04.2022
Şevval Sam: Hamileyken sürekli yakarış ettimŞevval Sam’dan oğlu Tarık Buyruk Tekin hakkında konuştu.


Şevval Sam: Hamileyken devamlı dua ettim

Meşhur oyuncu ve müzisyen Şevval Sam, “Fatih Altaylı ile Bire Bir” yayınına konuk oldu.

Samimi açıklamalarda bulunan Şevval Sam, kendisi şeklinde oyuncu olan oğlu Tarık Buyruk Tekin’den övgü dolu sözlerle bahsetti.

“Enerjim oldukça yüksek”

Sam, “Yaşam enerjim oldukça yüksek. İnsanı genç icra eden nedir aslen; hevesi, merakı, enerjisi… Yüksek beklentileri olan bir insan değilim, oldukca kolay mutlu olabiliyorum. Beni hala heyecanlandıran şeyler var yaşamımda.” dedi.

“Dilimi pozitife çekirdim”

Eskiden daha sert cümleler kurduğunu belirten meşhur oyuncu, “Dilimi artık daha tatlı, anlaşılır ve pozitife çevirdim. Ubuntu diye bir felsefe var. Bir kabilede bir suçluyu alıyorlar ve ona güzel özelliklerini söylüyorlar. Aslen bu hem de yüreklendirici ve iyiliğe yönlendirici bir felsefe. İyi tarafları beslemek lazım. Empati geliştirici ve duyarlılık uyandırıcı cümleler kurmakta yarar gördüm. Bu yüzden dilimi birazcık değiştirdim. Hassasiyetlerim ve durduğum yer gene aynı.” ifadelerini kullandı.

Sam, Metin Tekin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Tarık Buyruk Tekin hakkında da konuştu.

“Oldukca entelektüel bir çocuk”

Sam, “Babasına oldukca benziyor. 9 ay süresince yakarış ettim, ‘Kime benzerse benzesin fakat içi bana benzesin.’ diye. Şu sebeple ‘Büyümüş olduğu süre onunla iyi dost olmak istiyordum.’ diyordum. Bana asla benzemiyor fakat ruhu bana oldukca benziyor. Oldukca entelektüel bir çocuk. Samimi ve gerçek fakat bir taraftan da aşırı cool. 23 yaşlarında anne oldum, onunla büyüdüm sayılır. Hayranlık duyuyorum. O da oyuncu oldu. Bu mevzuyla ilgili okuması, izlemesi mevzusunda ek olarak hayranlık duyuyorum. Metin futbolcuydu fakat o sanata daha yatkın oldu.” ifadelerini kullandı.

Şevval Sam: Hamileyken devamlı dua ettim #1

Şevval Sam: Hamileyken devamlı dua ettim #2

Şevval Sam: Hamileyken devamlı dua ettim #3

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.