Seyhan Asil: İzzet Yıldızhan’la ilişkimiz oldu

20.01.2022
Seyhan Asil: İzzet Yıldızhan’la ilişkimiz oldu‘Sisi’ lakabıyla malum Seyhan Asil, geçmiş yıllarda İzzet Yıldızhan ile birliktelikleri bulunduğunu öne sürdü.


Seyhan Soylu: İzzet Yıldızhan'la ilişkimiz oldu

Müzisyen İzzet Yıldızhan, Gülşen’in son günlerde tercih etmiş olduğu sahne kostümlerine yönelik eleştirileriyle magazin gündemine gelmişti.

Transparan ve dekolteli elbiselerle sahne şovunun abartılmaması icap ettiğini söyleyen İzzet Yıldızhan, “Sahneye de külotla çıkmasınlar ya” ifadesini kullanmıştı.

Yıldızhan’ın bu sözleri hala konuşulurken Sisi lakaplı sunucu Seyhan Asil’dan, Yıldızhan hakkında dikkat çeken bir itiraf geldi.

“İZZET’LE AŞK YAŞADIK”

Seyhan Asil, Yıldızhan ile aşk yaşadığını söylemiş oldu.

İki isim, iddiaya bakılırsa bir dönem beraber oldu.

Seyhan Asil: İzzet Yıldızhan’la ilişkimiz oldu VİDEO

AHU TUĞBA İLİŞKİYİ DOĞRULADI: SEYHAN ÇOK SEVDİ, ÇOK ACI ÇEKTİ

Asil’nun bu itirafı, sunuculuğunu yapmış olduğu ‘Al Sana Haber’ programına mevzu oldu. Asil’nun açıklamaları üstüne yayına, Yeşilçam’a damga vuran adlardan Ahu Tuğba bağlandı.

Ahu Tuğba, Asil’nun o dönemdeki hallerini anlatarak şunları söylemiş oldu:

“Oldukça sevmiş oldu, fazlaca acı çekti.

“OMZUMDA AĞLARDI”

Bir bakıyordum uyumuyordu, omzumda ağlardı. Yatıp kalkıp İzzet…”

Seyhan Soylu: İzzet Yıldızhan la ilişkimiz oldu #1

“TEHDİT EDİLİRSEM AYRILIK SEBEBİNİ ANLATIRIM”

Öte taraftan Asil, imam nikahı kıydıklarına dair iddialarla ilgili de “Araya giren mafyalardan bir tane daha tehdit telefonu alırsam, savcılığa ayrılma sebebimize kadar anlatırım! Sakın… Ben öyleki mafyadan korkmam.” dedi.

“YANIMA YAKIŞTIRILAN BİR ADAM DEĞİLDİ”

Asil, son olarak ise “İzzet Yıldızhan benim için yanıma yakıştırılan bir adam değildi.” yorumunda bulunmuş oldu.

Seyhan Soylu: İzzet Yıldızhan la ilişkimiz oldu #2

Seyhan Soylu: İzzet Yıldızhan la ilişkimiz oldu #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler