Seyhan Asil’dan Seda Sayan’ın eşi hakkında konuştu

10.05.2022
Seyhan Asil’dan Seda Sayan’ın eşi hakkında konuştuSisi lakaplı Seyhan Asil, toplumsal medya hesabından Seda Sayan’ın yeni eşi Çağlar Ökten hakkında söyledikleriyle şok tesiri yarattı.


Seyhan Soylu'dan Seda Sayan'ın eşi hakkında konuştu

YouTube’dan magazin programı meydana getiren Seyhan Asil, son dönemde ortaya attığı iddialarla gündeme gemeye devam ediyor.

“Onu silahıyla vurdum”

Başından geçen rahatsız etme itirafını da özetleyen Asil, açıklamasında, ‘Hep birlikte Bölme’de bankta yattık. O gün de bekçi geldi, biz bankta uyurken yaz günüydü, baktım fermuarını açmış, oral sex yaptırmak istemişti. Bende onun silahını alarak onu vurmuştum.” ifadelerini kullanmıştı.

Bu kez ise yeni evlenen Seda Sayan’ın eşi hakkında yapmış olduğu yorumla gündeme geldi.

“Hayal ediyorsun”

Instagram hesabının öykü kısmından paylaşım meydana getiren Asil, “Seda Sayan’ın sevgilisiyle ilgili bana sorular soruyorlar. Terbiye dersi veriyorsunuz fakat sevgilisine bakıp da kocan var ise onunla çiftleşirken herifi hayal ediyorsun. Mastürbasyon yapıyorsundur ya da iç geçiriyorsundur.” ifadelerini kullanarak takipçilerini şaşırttı.

Arkasından Seda Sayan’ı öven Asil, “Ayıplamak haddine mi? Sen Seda Sayan’a bakıp sonrasında aynaya bakıyor musun o kadının kendi yaşlarında biriyle olması mümkün mü?” dedi.

Seyhan Soylu dan Seda Sayan ın eşi hakkında konuştu #1

Seyhan Soylu dan Seda Sayan ın eşi hakkında konuştu #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.