Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı

11.03.2022
Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldıŞeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi ile ayrılığı gece yarısı Instagram’dan duyurdu


Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı

Acun Ilıcalı ile evliliğinden bir evladı olan 31 yaşındaki Şeyma Subaşı, ikinci kez gelin olmak için hazırlık yapıyordu.

Sadece fena haber geldi. Şeyma Subaşı, 1.5 senedir beraber olduğu Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan ilişkisinin bittiğini Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımla duyurdu.

Şeyma Subaşı, ilişkisinin sona erdiğini şu sözlerle paylaştı:

ANLAŞMALI AYRILIK

“Siz değerli ziyaretçilerimizin de bilmiş olduğu ve şahit olduğu şeklinde ortalama 1.5 senedir Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma sonucu aldık. Her ilişkide olabileceği şeklinde ikimiz de yaşadığımız anlaşmazlıklar sonucu ilişkimizi sürdüremeyeceğimize karar verip saygı çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız duyarlı sürece siz kıymetli takipçilerim ve basın mensuplarının saygı ve anlayışını rica ediyorum.”

Sevgilisinden ayrılan Subaşı, eşyalarını toplatıp Türkiye’ye döndü.

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı #1

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı #2

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı #3

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı #4

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı #5

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı #6

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı #7

 

 

 

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.