Şeyma Subaşı, Türkçe yazdı

15.03.2022
Şeyma Subaşı, Türkçe yazdıMısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, ilişkisi bitince yurda döndü.


Şeyma Subaşı, Türkçe yazdı

“Düğünümüzü dünya konuşacak” açıklamasından sonrasında Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ayrılan Şeyma Subaşı, Türkiye’ye ayak uydurmaya çalışıyor.

Instagram sayfasından devamlı Miami’den bikinili fotoğraflarını görmeye alıştığımız Subaşı, evine dönüş yapmış olduğu için artık Türkiye’den kareler yayınlıyor.

TÜRKÇE YAZMAK ZORUNDA KALDI

Tüm paylaşımlarını İngilizce meydana getiren Şeyma Subaşı, son paylaşımını Türkçe yapınca toplumsal medyada vaka oldu. Meşhur fenomenin spam yediği ve oldukca takipçili hesabı tehlikeye girince derhal Türkçe paylaşım yapmış olduğu öğrenildi.

SPAM YEDİ

Subaşı “Spam yiyorsun dediler” notuyla küçük bir video paylaştı. Subaşı’nın Türkçe yazmak zorunda kalması takip edenleri tarafınca alay mevzusu oldu.

İşte takipçilerinin yapmış olduğu bazı yorumlar:

– Türkçe yazmışsın
– Sıkışınca Türkçe…
– Kürkçü dükkanına döndün mü kız Şeyma?
– Aaa bizim kız Türkçe biliyormuş.

Şeyma Subaşı, Türkçe yazdı #1

 

Şeyma Subaşı, Türkçe yazdı #2

Şeyma Subaşı, Türkçe yazdı #3

Şeyma Subaşı, Türkçe yazdı #4

Şeyma Subaşı, Türkçe yazdı #5

Şeyma Subaşı, Türkçe yazdı #6

Şeyma Subaşı, Türkçe yazdı #7

Şeyma Subaşı, Türkçe yazdı #8

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.