Sharon Stone’dan ‘Temel İçgüdü itirafı

17.02.2022
Sharon Stone’dan ‘Temel İçgüdü itirafıSharon Stone, 1992 yılında yapılmış ‘Basic Instinct’ (Temel İçgüdü) filminin meşhur sahnesinde giydirilmiş olduğu beyaz elbiseyi halen dolabında sakladığını deklare etti.


Sharon Stone'dan 'Temel İçgüdü itirafı

63 yaşındaki dünyaca meşhur ABD’li oyuncu Sharon Stone, InStyle dergisinin mart sayısına verdiği röportajda, Temel İçgüdü filmi için yapmış olduğu anlaşmasının daha ilkin ortaya çıkmamış detaylarını paylaştı. Seksi oyuncu, filmimizde giydirilmiş olduğu hususi tasarlanmış kostümlerin hala dolabında bulunduğunu söylemiş oldu.

Stone, fazlaca konuşulan ‘Temel İçgüdü’ filmimizde almış olduğu düşük ücret sebebiyle sette kullandığı kostümlerin tamamına el koyduğunu söylemiş oldu.

500 BİN DOLAR ALMIŞTI

Meşhur oyuncu, kendisini şöhrete kavuşturan filmden 500 bin dolar kazanırken, başrolü paylaşmış olduğu ABD’li erkek oyuncu Michael Douglas (77) 14 milyon dolar almıştı.

Sharon Stone dan  Temel İçgüdü itirafı #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.