Sihirli Annem’in Çilek’i Zeynep Özkaya, influencerlik yapıyor

Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Çilek rolüyle tanınan ve pek çok dizide rol alan oyuncu Zeynep Özkaya, uzun zamandır ekrandan uzak bir …

14.07.2021
Sihirli Annem’in Çilek’i Zeynep Özkaya, influencerlik yapıyor

Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Çilek rolüyle tanınan ve pek çok dizide rol alan oyuncu Zeynep Özkaya, uzun zamandır ekrandan uzak bir hayat yaşıyor. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Özkaya, artık son dönemin trend sosyal medya mesleklerinden olan influencerlik ile ilgileniyor.

2003-2006 yılları arasında Kanal D’de, 2011-2012 yılları arasında ise Star TV’de yayınlanan bir dönemin fantastik çocuk dizisi Sihirli Annem’de canlandırdığı çocuk peri Çilek ile tanınan genç isim Zeynep Özkaya, son haliyle en çok merak edilip araştırılan isimler arasında yer alıyor.

İTÜ Çevre Mühendisliği son sınıf öğrencisi olan ve artık oyunculuk yapmayan Özkaya, Instagram hesabından kozmetik ve giyim ürünlerinin tanıtımını yapıyor. Influencer olan genç isim, değişen görüntüsüyle de ilgili görüyor.

İşte, diziden eski rol arkadaşlarıyla da halen sık bir şekilde görüşen ve yakın zamanda mezun olmaya hazırlanan 22 yaşındaki Özkaya’nın son hali!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir