Sinan Akçıl, ayrılık iddialarını doğruladı

11.01.2022
Sinan Akçıl, ayrılık iddialarını doğruladıEşi Burcu Kıratlı ile gene arası oluşturulan Sinan Akçıl, evleri ayırdıklarını duyurdu.


Sinan Akçıl, ayrılık iddialarını doğruladı

Geçtiğimiz şubat ayında ikinci kez evlendirilmiş olduğu Burcu Kıratlı ile tekrardan ayrılığın eşiğine geldiği konuşulan Sinan Akçıl, iddialar hakkında konuştu. İddaları doğrulayan Akçıl, evleri ayırdıklarını söylemiş oldu.

Özgürlük’te yer edinen habere gore, “Şu anda evlilik çıkmazındayız.” diyen Sinan Akçıl, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“NE OLUR BİLMİYORUM”

“Her evlilikte yaşanabilecek krizler bunlar. Her gün konuşuyoruz, çözmeye çalışıyoruz. Ben şu anda ikinci nikâh öncesi taşındığım 4. Levent’teki büyük daireyi Burcu’ya bıraktım, kendim ayrı bir yere geçtim. Fakat sonuçta ne karar alırız şu anda bilmiyorum. Bu boşanma da olabilir, yine aynı çatı altında evliliğe devam etmek de olabilir. Burcu, iki kez aşık olup evlendiğim hanım. Bendeki yeri tartışılmaz. İkinci kez evlenecek kadar kıymet verdiğim bir bayan.”

“BEBEĞİMİZ OLMUYOR”

Bu seferki ayrılığın sebebi bebek krizi. İkili, birkaç ay ilkin bir ödül törenine birlikte katılmışlardı. Akçıl, “Aslına bakarsak şu anda buraya bebeğimize baktığımız için gelemiyor olmamız lazımdı fakat olmuyor işte.” demişti.

Bebek istemeyen Burcu Kıratlı’nın, eşiyle bu yüzden restleştiği konuşuluyor.

Sinan Akçıl, ayrılık iddialarını doğruladı #1

Sinan Akçıl, ayrılık iddialarını doğruladı #2

Sinan Akçıl, ayrılık iddialarını doğruladı #3

Sinan Akçıl, ayrılık iddialarını doğruladı #4

Sinan Akçıl, ayrılık iddialarını doğruladı #5

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.