Sinead O’Connor’un evlat acısı

10.01.2022
Sinead O’Connor’un evlat acısıMeşhur müzisyen Sinead O’Connor evlat acısıyla sarsıldı.


Sinead O'Connor'un evlat acısı

“Nothing Compares 2 U” adlı şarkısıyla müzik hayatına damga vuran dünyaca meşhur İrlandalı hanım müzisyen Sinead O’Connor’un bir süredir yitik olan 17 yaşındaki oğlunun yaşamını kaybetmiş olduğu bildirildi.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

55 yaşındaki İrlandalı müzisyen, haberi doğrularken Twitter hesabından yayımladığı mesajında “Güzel oğlum Nevi’im Nesta Ali Shane O’Connor, hayatımın ışığı, dünyevi mücadelesini bugün bitirmeye karar verdi ve şimdi Tanrı’yla beraber. Refah içinde yatsın ve kimse onun yaptıklarını örnek almasın. Bebeğim. Seni oldukca seviyorum.” ifadelerini kullandı.

İNTİHAR İDDİASI

Sinead, Shane’e adamış olduğu bir Bob Marley şarkısını da tweetleyerek oğlunu ‘mavi gözlü bebeği’ ve ‘hayatımın ışığı’ olarak nitelendirdi. Meşhur şarkıcının bu sözleri, 17 yaşındaki oğlunun intihar etmiş olabileceği ihtimalini güçlendirdi.

Sinead O Connor un evlat acısı #1

Sinead O Connor un evlat acısı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.