ŠKODA, ENYAQ COUPÉ iV tasarım eskizlerini paylaştı

14.01.2022
ŠKODA, ENYAQ COUPÉ iV tasarım eskizlerini paylaştı


ŠKODA, yeni ENYAQ COUPÉ iV aracını 31 Ocak’ta tanıtmış olacak. İlerleyen haftalarda tanıtılacak aracın tasarımı merakla beklenirken; şirket bugün tasarım eskizlerini gösteren ilk görselleri paylaştı. ENYAQ iV’nin coupé versiyonu, dikkat çekici görüntüsüyle meraklılarının karşısına çıktı. ÖTV’de yeni düzenleme: Otomobil tutarları düşüyor! Resmi Gazete’de, Cumhurbaşkanı kararnamesi ile ÖTV oranlarının tekrardan düzenlenmiş olduğu, bu sebeple otomobil fiyatlarının […]

ŠKODA, yeni ENYAQ COUPÉ iV aracını 31 Ocak’ta tanıtmış olacak. İlerleyen haftalarda tanıtılacak aracın tasarımı merakla beklenirken; şirket bugün tasarım eskizlerini gösteren ilk görselleri paylaştı. ENYAQ iV’nin coupé versiyonu, dikkat çekici görüntüsüyle meraklılarının karşısına çıktı.

ÖTV’de yeni düzenleme: Otomobil fiyatları düşüyor!


ÖTV’de yeni düzenleme: Otomobil tutarları düşüyor!

Resmi Gazete’de, Cumhurbaşkanı kararnamesi ile ÖTV oranlarının tekrardan düzenlenmiş olduğu, bu sebeple otomobil fiyatlarının değişeceği açıklandı.

ENYAQ COUPÉ iV tasarım eskizleri

Dikkat çekici aerodinamisiyle ENYAQ COUPÉ iV, SUV versiyona nazaran daha fazlaca menzil sunacak. Bunun yanı sıra eğimli tavanı, keskin arka kısmı ve gövde rengi yan etekleriyle karşımıza gelecek.

Dünya prömiyeri 31 Ocak’ta Çekya’nın başkenti Prag’da gerçekleşecek ENYAQ COUPÉ iV, firmanın elektrikli araç portföyünü genişletmesi için atacağı yeni adımlardan bir tanesi olacak. İşte aracın gösterilen taslak fotoğrafları:

Tasarımıyla dikkat toplayacak ENYAQ COUPÉ iV, markaya özgü detayları geliştirerek ileri bir boyuta taşıyacak. ŠKODA modellerinden aşina olduğumuz C-şekilli arka aydınlatma grubunu bu otomobilde de yer alacak. Bunun haricinde bagaj kapağında da ŠKODA yazısını göreceğiz.

Büyük jantlar, aracın güçlü duruşunu destek sunar nitelikteyken, eskizlerden de anlaşıldığı suretiyle büyük bir ŠKODA ön panjuru, aracın genişliğini ön plana çıkararak ön farlarla uyum sağlayacak sportif bir görümünü destekleyecek.

Peki ya siz ENYAQ COUPÉ iV tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz!

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.