Skytech markasının IFA 22 standını geziyoruz!

06.09.2022
Skytech markasının IFA 22 standını geziyoruz!


Berlin’de düzenlenen IFA etkinliğinin zamanı neredeyse 100 yıl öncesine uzanıyor. Organik başlangıçta birazcık daha bilimsel amaçlar için düzenlenmiş olsa da günümüzde CES benzer şekilde önemli teknoloji fuarları içinde içeriyor. Bu yıl de birçok yerli firmanın katılım sağladığını görüyoruz. Ikimiz de Türkiye’de üretim yaparak dünyaya TV satan Skytech markasının IFA standını geziyoruz. Skytech, yeni nesil akıllı […]

Berlin’de düzenlenen IFA etkinliğinin zamanı neredeyse 100 yıl öncesine uzanıyor. Organik başlangıçta birazcık daha bilimsel amaçlar için düzenlenmiş olsa da günümüzde CES benzer şekilde önemli teknoloji fuarları içinde içeriyor. Bu yıl de birçok yerli firmanın katılım sağladığını görüyoruz. Ikimiz de Türkiye’de üretim yaparak dünyaya TV satan Skytech markasının IFA standını geziyoruz.

Skytech, yeni nesil akıllı TV’leri ile IFA 22’de boy gösterdi!

YouTube video

SDNShiftdelete.net

IFA 22 etkinliğinde yeni nesil akıllı TV modelleriyle boy gösteren Skytech, vatanımızda de geçtiğimiz birkaç yıl içinde öne çıkmayı başardı. Organik bu durumda bilhassa LG ile olan işbirliğinin payının bulunduğunu belirtelim.

IFA’daki Türk girişimleri yerinde gördük!


IFA’daki Türk girişimleri yerinde gördük!

Enerji ve süre tasarrufu elde eden teknolojilere yoğunlaşan Beebird, bir oldukca akıllı ev aletini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Zira cihazlarında artık webOS kullanıyor. Bu da kullanıcı deneyimini pozitif yönde yönde etkiliyor. Fakat yalnızca bu kadar değil. Gerek açık oturum kalitesi gerek her bütçeye ve ortama uygun boyuttaki TV’leri ile her insana hitap edebiliyor.

Sözgelişi geçtiğimiz İstanbul’da üretim gerçekleştiren Skytech’in bu mevzuda en iddialı ürünlerinden kabul edilen 85 inç boyutundaki Skytech ST-8590 modelini inceledik. Hakkı Alkan, burayı tıklayarak ulaşabileceğiniz araştırma videomuzda hem cihazın teknik özelliklerini hem de deneyimlerini söylemiş oldu.

Ekran tarafında 85 inç boyutlu D-LED açık oturum kullanan aygıt 4K çözünürlüğe haiz. Yazılım tarafında webOS işletim sistemi kullanan model, 1.5 GB RAM ve 8 GB dahili hafızayla birlikte geliyor. Bağlantı noktalarına baktığımızda ise 1 tane Ethernet girişi, 1 tane 3.5 mm kulaklık girişi, 3 tane HDMI ve 2 tane USB girişi görüyoruz.

Skytech ST-8590 85” teknik özellikleri

  • Ekran: 85 inç, 4K, 16:9 D-LED Ekran
  • İşletim sistemi: WebOS
  • Depolama: 8 GB
  • RAM: 1,5 GB
  • Uydu: Dahili uydu alıcısı (DVB-S/S2), Karasal yayına uygun (DVB-T/T2)
  • Giriş ve çıkışlar: 2 x 8W Ses çıkış gücü, 1 x RJ45 Ethernet Girişi, 3 x HDMI, 1 x LNB, 1 x Anten Girişi, 1 x AV Girişi, 1 x CI modül girişi, 1 x Kulaklık çıkışı, 1 x Optik Dijital Ses Çıkışı,  2 x USB Girişi

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.