SOKAK KÜLTÜRÜNDEN İLHAM ALAN İŞ BİRLİĞİ: LES BENJAMINS X ALA SKATEBOARDS

Les Benjamins, Ala Skateboards ile yepyeni bir iş birliğine imza atıyor. Tasarımlarda Les Benjamins DNA’sından esintiler taşıyan bu özel …

12.08.2021
SOKAK KÜLTÜRÜNDEN İLHAM ALAN İŞ BİRLİĞİ: LES BENJAMINS X ALA SKATEBOARDS

Les Benjamins, Ala Skateboards ile yepyeni bir iş birliğine imza atıyor. Tasarımlarda Les Benjamins DNA’sından esintiler taşıyan bu özel koleksiyon, Ala Skateboards ve markanın sokak kültürü sevgisini yansıtıyor.

Les Benjamins x Ala Skateboards iş birliği ile, şehir manzaralarında hayat bulan koleksiyon sokakların sesini yansıtıyor. Sokak kültürünün günlük yaşantımız ve modayla olan ilişkisinin birbirine kattığı ilhamlardan yola çıkan sınırlı sayıda üretilen kapsül koleksiyon, her iki markanın da tasarım felsefesi ve misyonunu yansıtıyor. Les Benjamins’in yerel hikayelere, köklü kültürel etkilere ayna tuttuğu tasarımları, Ala Skateboards’un tümünün %100 yerli kaykaycılar ve kaykay kökenli sanatçılar tarafından yapılan çalışmaları ile bir araya geliyor.


Sınırlı sayıda üretilen Les Benjamins x Ala Skateboards kapsül koleksiyonunda, penny board, unisex t-shirt tasarımları yer alıyor. 10 adet üretilen el yapımı cruiser board’lar, bir koleksiyoner item’i olmak üzere kaykay uzmanı tarafından eski kaykaylardan üretildi. 80 adet üretilen unisex t-shirt tasarımı, Les Benjamins Essentials koleksiyonu t-shirtlerinin ileri dönüşüm tekniği ile değerlendirilmesi ile sunuluyor. Ayrıca Les Benjamins x Ala Skateboards iş birliğini kutlamak amacıyla bir fingerboard parkı da üretildi. Beşiktaş Meydanı’nın bir minyatürü olan fingerboard park, kaykay tutkunlarının deneyimleyebilmesi için kısa süreliğine Les Benjamins Nişantaşı flagship mağazasında ziyaretçilerini bekliyor.

Les Benjamins x Ala Skateboards kapsül koleksiyonu www.lesbenjamins.com ve Les Benjamins Nişantaşı mağazasında satışa sunuluyor.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.