Sokaklara, timsah, komodo ejderi ve sırtlan bırakacağım

18.04.2022
Sokaklara, timsah, komodo ejderi ve sırtlan bırakacağımYıldız Tilbe toplumsal medya hesabından sokak hayvanlarıyla ilgili yapmış olduğu paylaşımlara bir yenisini daha ekledi.

Meşhur sanatçı Yıldız Tilbе, toplumsal mеdya hеsabından yapmış olduğu “Saldırgan köpеk gruplarına bölgе halkı zеhirli еt vеrsin, hеpsi gеbеrsin” paylaşımı nеdеniylе İstanbul Adalеt Sarayı’na gidеrеk savcılığa ifadе vеrmişti. Tilbe Twitter’dan yapmış olduğu yeni paylaşımlarla dikkat çekti.

Tilbe bu kere sokaklara çeşitli hayvanları bırakacağını söylemiş oldu.

“Sokakta yeni hayvan türleri”

Twitter’dan üst üste paylaşımlar meydana getiren Tilbe şu ifadeleri kullandı: “Hayvanat bahçelerindeki hayvanlar özgür bırakılmalı, sokaklarda gezsinler çoğalsınlar, millet bakar. Bir ihtimal uzun vade de Afrika şeklinde oluruz her çeşit hayvan niçin olmasın. İnsanlara da yeni yaşam alanı yapılır, dağ başı, Mars falan gideriz, gezegenlere çıkıyor ya ileri insan.

“Safari olur”

Ben de uygun bulduğum boş ve güzel sokaklara, timsah, komodo ejderi ve bir kaç sırtlan bırakacağım beslemek için. Anakonda da olur, besleme yapmış olup sokağa bırakacağım. Hem turistlerde gelir, safari falan niçin olmasın, neyimiz noksan. Sokak hayvanlarımıza yeni türler niye eklenmesin”

Yıldız Tilbe: Sokaklara, timsah, komodo ejderi ve sırtlan bırakacağım #1

Yıldız Tilbe: Sokaklara, timsah, komodo ejderi ve sırtlan bırakacağım #2

Yıldız Tilbe: Sokaklara, timsah, komodo ejderi ve sırtlan bırakacağım #3

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir