Son dakika: AK Parti Sözcüsü Çelik’ten ‘ay çiçek yağı’ açıklaması

08.03.2022
Son dakika: AK Parti Sözcüsü Çelik’ten ‘ay çiçek yağı’ açıklaması


Son dakika: Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında meydana getirilen AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonlandı. Parti genel merkezinde basına kapalı meydana gelen toplantı, 3 saat 30 dakika sürdü. Toplantı sonrası Sözcü Ömer Çelik kameralar karşısına geçerek açıklamalarda bulunmuş oldu.

Ömer Çelik’in açıklamasından satır başları:

Diyarbakır annelerine sevgilerimizi saygılarımızı iletiyoruz. Tam 917 gün oldu. Anneler yavaş yavaş evlatlarına kavuşuyor, kavuşamayan annelerimizin evlat hasreti bitmiyor. Van, Muş, Hakkari, İzmir’de öteki yerlerde evlat nöbetlerini sürdürüyorlar. Bu haklı mücadeleyi desteklemeye devam ediyoruz. Ne hazindir ki, her mevzuya paragraf ayıran internasyonal insan hakları raporunda, insan hakları örgütlerinin ilgi alanlarına bir türlü Diyarbakır anneleri girmiyor. Bu mevzuda iyi mi bir iki yüzlülüğün bulunduğunu göstermesi bakımından ibretlik bir durumdur.

Bu direniş, bu bekleyiş, bu fiil Türkiye’nin içinde tüm siyasal partilerin destek vermesi gerekirken bu mevzularda da seçici ve siyasal hesaplarla davrananlar var. Diyarbakır annelerin yüzüne bakamayacaklar var.

AYÇİÇEK YAĞI KUYRUKLARI

Biz devamlı sahada olan bir partiyiz. Dünyada besin tedariğinde aksamaların olduğu bir dönemdeyiz. Ukrayna savaşının da negatif tesirleri görülüyor. Sayın Cumhurbaşkanımız bu mevzuda gelen en ufak bir haberi bile değerlendiriyor. Bu mevzuyla ilgili bakanlıklarımız net izahat yapıyor. Besin sıkıntısı olmadığı net bir halde ifade edildi. Stokçular için gerekenler yapılacak. Esas olan yurttaşlarımızın korunmasıdır. Her tablo kırılgan bir halde değerlendiriliyor. Toplumsal medya kontrolsüz bir alan. Burada birçok şeyle karşı karşıya gelebiliyoruz. Yurttaşlarımız bakanlıkların yapmış olduğu açıklamaları tertipli bir halde takip etmelidir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Erdoğan-Putin görüşmesinin detayları belli oldu! Putin ayçiçek yağı için talimat verecekErdoğan-Putin görüşmesinin bilgileri belli oldu! Putin ayçiçek yağı için yönerge verecek
Bakan Nebati'den ayçiçek yağı açıklaması! 'Temmuz ayına kadar...'Bakan Nebati’den ayçiçek yağı açıklaması! ‘Temmuz ayına kadar…’
Kar yağışı uyarısı! İstanbullular dikkat! Saat ve tarih...Kar yağışı uyarısı! İstanbullular dikkat! Saat ve tarih…YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.