Son dakika: Barbaroslar İsabel kimdir? Pelin Akil canlandırıyor! Pelin Akil kaç yaşlarında, nereli?

23.12.2021
Son dakika: Barbaroslar İsabel kimdir? Pelin Akil canlandırıyor! Pelin Akil kaç yaşlarında, nereli?


Son dakika: Barbaroslar İsabel kimdir? Pelin Akil canlandırıyor! Pelin Akil kaç yaşında, nereli?

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde İsabel karakteri dikkatleri üstüne çekti. İsabel karakterini Pelin Akil canlandırıyor. Sevilen dizinin son bölüm özetinde İsabel ile ilgili şu ifadeler yer aldı: Kardeşinin Şahbaz’ın elinde bulunduğunu öğrenen Isabel, onun öldürülmesinden kaygı ederek handa emek harcamayı kabul etmiş ve Oruç ile yollarını ayırmıştı. Isabel’in tehdit edildiğini düşünen Oruç, Unita için çalışan Şahbaz’ın kirli oyunlarını ortaya iyi mi çıkartacak ve ona iyi mi karşılık ödetecektir?
 

Pelin Akil kimdir?

Pelin Akil,35 yaşındadır. 7 Nisan 1986’da İstanbul’da dünyaya geldi. Anne tarafınca Makedonya göçmeni, baba tarafınca ise Boşnak asıllıdır.  Akil, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu ve İstanbul Üniversitesi Müzikal bölümünde iki yıl tahsil gördü. 

Tiyatro oyunlarında rol alan oyuncu Akil, ilk kez 2007’de Arka Sıradakiler dizi ile ekranlarda boy gösterdi. 4 sürem bu projede yer edinen Akil, hemen sonra Kurt Kanunu dizisinde ve Seksenler dizisinde aynı dönemde oynadı. 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.