Son dakika: Barbaroslar Şahsenem kimdir? Özge Özkaplan canlandırıyor! Özge Özkaplan kaç yaşlarında?

23.12.2021
Son dakika: Barbaroslar Şahsenem kimdir? Özge Özkaplan canlandırıyor! Özge Özkaplan kaç yaşlarında?


Son dakika: Barbaroslar Şahsenem kimdir? Özge Özkaplan canlandırıyor! Özge Özkaplan kaç yaşında?

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Şahsanem karakteri dikkatleri üstüne çekti. Şahsanem karakterine Özge Özkaplan yaşam veriyor.

Özge Özkaplan kimdir?

Özge Özkaplan 28 yaşındadır. Ankara’da dünyaya gelen Özge Özkaplan, üniversite eğitimini Ankara Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı. Sulh Yıldız ve Hakan Karsak’la Temel ve İleri Oyunculuk eğitimleri almıştır. Hem de Yağmur Ulusoy Göktürk’ten Temel Oyunculuk eğitimi alan Özge Özkaplan Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde de Sunuculuk Diksiyon Eğitimi eğitimini tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk kez 2017 senesinde Blue TV’de gösterilen Çalınmış Hayatlar isminde dizi ile geçen ve dizideki performansıyla büyük beğeni topladı. 

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.