Son dakika: Bir Zamanlar Çukurova Saniye nerede? Saniye niçin yok? Selin Yeninci diziden ayrıldı mı? Selin Yeninci kimdir?

31.12.2021
Son dakika: Bir Zamanlar Çukurova Saniye nerede? Saniye niçin yok? Selin Yeninci diziden ayrıldı mı? Selin Yeninci kimdir?


Son dakika: Bir Zamanlar Çukurova Saniye nerede? Saniye neden yok? Selin Yeninci diziden ayrıldı mı? Selin Yeninci kimdir?

Vizyonun beğenilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da ‘Saniye’ karakterine yaşam veren meşhur oyuncu Selin Yeninci, dizideki bölgesel giysileriyle dikkat çekiyor. Saniye karakterini canlandıran Selin Yeninci’nin instagram paylaşımları dikkat çekiyor. Peki fakat Selin Yeninci kimdir, kaç yaşlarında, hangi dizilerde oynadı?

Selin Yeninci kimdir?

Oyunculuğa ilk adımını, Olur Olur isminde beyaz perde filmiyle attı. Sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova’da hizmetçi Saniye karakterine yaşam veren Selin Yeninci, 16 Ocak 1988 senesinde İstanbul’da hayata merhaba dedi.İlk dizi deneyimini ise Kaçın Kurası olan genç oyuncu, Avlu ve Yüz Yüze dizilerinde de rol aldı.

Selin Yeninci diziden ayrıldı mı?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine gore; Selin Yeninci ile Selin Genç 4 sezondur oynadıkları projeye ölerek veda edecek.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.