Son dakika: Camdaki Kız Cavit kimdir? Cavit’in geçmişi, hikayesi nedir? Engin Şenkan canlandırıyor! Engin Şenkan kaç yaşlarında?

30.12.2021
Son dakika: Camdaki Kız Cavit kimdir? Cavit’in geçmişi, hikayesi nedir? Engin Şenkan canlandırıyor! Engin Şenkan kaç yaşlarında?


Son dakika: Camdaki Kız Cavit kimdir? Cavit'in geçmişi, hikayesi nedir? Engin Şenkan canlandırıyor! Engin Şenkan kaç yaşında?

Camdaki Kız dizisinin oyuncu ekibine dahil olan Engin Şenkan merak ediliyor. Peki fakat Cavit karakteriyle dikkat çeken Engin Şenkan kimdir? İşte Cavit karakteri…

Camdaki Kız Cavit kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Cavit’e yaşam veren Engin Şenkan 1 Ocak 1944 İstanbul doğumludur. Sıdıka Şenkan ile evlidir. İki kızı var. Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur.

Engin Şenkan pek oldukça tiyatro oyunda, tv dizisinde ve filmlerde yer almıştır. Bizimkiler, Yazlıkçılar, Hatırla Sevgili, Baba Ocağı, Kurt Seyit ve Şura şeklinde meşhur dizilerde yer almıştır.

Euridice’nin Elleri : Pedro Bloch oyununu yönetmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.