Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, güvenlik zirvesini topladı! Masada Rusya-Ukrayna krizi var

24.02.2022
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, güvenlik zirvesini topladı! Masada Rusya-Ukrayna krizi var


Son dakika gelen habere gore, Rusya’nın, Ukrayna’ya operasyon başlatması sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, güvenlik zirvesini toplama sonucu aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki güvenlik zirvesi, saat 11.00’de başladı. Rusya’nın Ukrayna’ya askeri müdahalesinin ele alınacağı zirveye, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlık ediyor.

Zirveye, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ulusal Müdafa Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Asil, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Ulusal İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Hususi Kalem Müdürü Hasan Doğan ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalınca katılıyor.

thumbs_b_c_91c003c159fb41d8aae0b234aabbf2e8

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Erdoğan ile Putin arasında kritik görüşmeErdoğan ile Putin içinde tehlikeli sonuç görüşme
ABD'den bir yaptırım kararı daha! Biden açıkladıABD’den bir yaptırım sonucu daha! Biden deklare etti
Maske zorunluluğunun kalkacağı tarihi açıkladı!Maske zorunluluğunun kalkacağı zamanı deklare etti!YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir