Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kongo’da… Resmi törenle karşılandı

20.02.2022
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kongo’da… Resmi törenle karşılandı


Son dakika… Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ziyarette bulunmuş olduğu Kongo Demokratik Cumhuriyeti’nde, Cumhurbaşkanı Felix Tshisekedi tarafınca resmi törenle karşılandı.

Erdoğan ve Tshisekedi’nin Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki merasim alanında yerlerini almalarının arkasından iki ülkenin Ulusal Marşları çalındı.

k1

ORTAK BASIN TOPLANTISI DÜZENLENECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın merasim kıtasını selamlaması sonrası, iki Cumhurbaşkanı, Türk ve Kongo Demokratik Cumhuriyeti bayrakları önünde poz verdi.

Hemen sonra Erdoğan ve Tshisekedi birbirine heyetlerini takdim etti.

Baş başa ve heyetler arası görüşmeler, iki ülke arasındaki anlaşmaların imzalanmasının arkasından Erdoğan ve Tshisekedi ortak basın toplantısı düzenleyecek. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Rusya-Ukrayna kriziyle ilgili açıklama: Bir askeri hareketlilik söz konusuRusya-Ukrayna kriziyle ilgili izahat: Bir askeri hareketlilik söz mevzusu
19 Şubat koronavirüs tablosu açıklandı19 Şubat koronavirüs tablosu açıklandı
Ali Babacan: 'Erdoğan at dedi, olmaz dedim!'Ali Babacan: ‘Erdoğan at dedi, olmaz dedim!’YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir