Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Durmuş Yılmaz’a sert tepki! “Cezasını çekecek”

25.12.2021
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Durmuş Yılmaz’a sert tepki! “Cezasını çekecek”


Son dakika haberine gore canlı yayında gündeme dair mühim değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son dönemde döviz kurunda yaşanmış olan gelişmelerle ilgili de açıklamalar yapmış oldu.

DURMUŞ YILMAZ’A SERT TEPKİ

Gelişmelere dair mühim değerlendirmeler meydana getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, İYİ Parti Ankara Milletvekili ve eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz’ın döviz kurunda yaşanmış olan gelişmelerin arkasından yapmış olduğu açıklamalara da tepki gösterdi.

“CEZALARINI ÇEKECEKLER, BUNUN BEDELİNİ ÖDEYECEKLER”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Merkez Bankasına zarar veren açıklamalar yapamazsınız. Merkez Bankasında geçmişte başkanlık yapmış olan zat, o suçu işlemiştir. MB’de vazife alacaksın, bu şekilde yol göstericiliğe kalkışacaksın. Cezalarını çekecekler. Bunun bedelini ödeyecekler. Şu an milletvekilliği sebebiyle yırtar fakat tazminat noktasında bedelini öder” ifadelerini kullandı.

DURMUŞ YILMAZ NE DEMİŞTİ?

Durmuş Yılmaz, döviz kurundaki gelişmeler sonrası katılmış olduğu bir programda yapmış olduğu açıklamada, “Bu bir alım fırsatıdır. Piyasa Erdoğan’ın bu söylemlerini satın almadı, şu anda piyasaya kati bir müdahale var. Bence kalmış olduğu yerden bu iş devam edecektir.” şeklinde konuşmuştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
22 yıl sonra bir ilk! Pembe el balığı sürprizi22 yıl sonrasında bir ilk! Pembe el balığı sürprizi
22 yıl sonra bir ilk! Pembe el balığı sürprizi22 yıl sonrasında bir ilk! Pembe el balığı sürprizi
Mansur Yavaş mazot yardımı için tarih verdiMansur Yavaş mazot yardımı için tarih verdiYAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.