Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan flaş enflasyon mesajı: Korumaya devam edeceğiz

05.02.2022
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan flaş enflasyon mesajı: Korumaya devam edeceğiz


Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak-Kilimli Yolu Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı Tünelleri ile Yapımı Tamamlanan Öteki Projelerin Toplu Açılış Töreni’ne, Vahdettin Köşkü’nden canlı bağlantı ile katıldı.

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Erdoğan, şunları söylemiş oldu:

Şehrimize kazandırdığımız yatırımların resmi açılışlarını gerçekleştiriyoruz.
Zonguldak’ı eserlerle donatarak büyük ve kuvvetli ve kuvvetli bir Türkiye haline getirmeye kararlıyız.

Bu tünelin adını, bu şehrin evladı Prof. Dr. Teoman Duralı’nın adını verdik. Teoman Duralı 1 ve 2 tünellerinin resmi açılışını buradan yapıyoruz. Bu tünellerle birlirkikte Zonguldak Kilimli arasındaki mesafe 40 dakikadan 5 dakikaya inecek.

Toplamda 3 milyar 404 milyon liralık bu yatırımların şehrimize hayırlı olmasını arzuluyorum. Türkiye’nin demokrası ve kalkınma mücadelesinde kat edilen mesafelerin fazlaca büyük bir kısmında bizim imzamızın olduğu görülecektir. Cumhuriyet tarihinde meydana getirilen eserlerin kat kat fazlasını hayata geçirdik.

ENFLASYON MESAJI: KORUMAYA DEVAM EDECEĞİ

Gelişmelere nazaran enflasyon değişik başta olmak suretiyle, çalışanlarımızın kazançlarını korumaya devam edeceğiz. Elektirik faturalarındaki şikayetlerin peşinden en düşük tariyi 150’den 210 kilowata yükselttik. Milletimizin her derdi, her acısı bizim ilk önceliğimizdir. Hep beraber paylaştığımız şeklinde külfeti de hep beraber sırtlayacağız. Doğal olarak bunun çalışanlarımızın, işçilerimizin sırtına binmesine izin vermeyeceğiz. Ihtiyaç duyulan inanca ruha haiz olan biziz. İnsanlar ve toplumlar şeklinde devletlerin de tarihlerinde mühim dönüm noktaları vardır. İşte Türkiye’de bir dönüm noktasından geçiyor. Bu devrin sonunda büyük ve kuvvetli Türkiye olarak çıkacağız. Zonguldak’tan tüm Türkiye’ye söz veriyoruz. Darbecileri iyi mi püskürttüysek, terörün başını iyi mi ezdiysek, baronların iktisat oyunlarını iyi mi bozduysak, yaşam pahalılığı meselesini çözeceğiz. Enflasyon başta olmak suretiyle şu dönemde yaşadığımız her sıkıntının da üstesinden ne olursa olsun geleceğiz.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İnce'den dikkat çeken sözler: Hepsini göndereceğizİnce’den dikkat çeken sözler: Hepsini yollayacağız
Veliler fark etti, duyan inanamadı! Okul müdürü açığa alındıVeliler fark etti, duyan inanamadı! Okul müdürü açığa alındı
Son anket sonuçları! AK Parti ile CHP arasındaki fark...Son anket neticeleri! AK Parti ile CHP arasındaki fark…YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.