Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İsrail Cumhurbaşkanı Herzog ile tehlikeli sonuç telefon görüşmesi

19.06.2022
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İsrail Cumhurbaşkanı Herzog ile tehlikeli sonuç telefon görüşmesi


Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İsrail Cumhurbaşkanı Herzog arasındaki telefon görüşmesinde Türkiye-İsrail ilişkileri ve bölgesel mevzular ele alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İsrail Cumhurbaşkanı Herzog, görüşmede, terörle savaşım ve güvenlik dahil, iki ülke ilişkileri ve bölgeye dair meselelerde diyalog halinde olma, sulh ve istikrar için iş birliğine devam etme mevzusunda mutabık kaldılar.

HERZOG’DAN ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR

İsrail Cumhurbaşkanı Herzog, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Türkiye’nin terörle savaşım çabalarından dolayı teşekkür etti.

DIŞİŞLERİ: İSRAİL DIŞİŞLERİ BAKANI YAİR LAPİD 23 HAZİRAN’DA ÜLKEMİZİ ZİYARET EDECEK

Öte taraftan Dışişleri Bakanlığı’ndan meydana getirilen açıklamada İsrail Dışişleri Bakanı Yair Lapid’in 23 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’yi ziyaret edeceği açıklandı. Ziyaret çerçevesinde yapılacak temaslarda ikili ilişkilerin ve bölgesel konuların ele alınacağı aktarıldı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ahmet Davutoğlu'ndan adaylık açıklamasıAhmet Davutoğlu’ndan adaylık açıklaması
Tarım ve Orman Bakanlığı açıkladı! Kılıçdaroğlu'ndan yanıt gecikmedi: Hazırlığınızı yapınZiraat ve Orman Bakanlığı deklare etti! Kılıçdaroğlu’ndan cevap gecikmedi: Hazırlığınızı yapın
Üzerinden kimlik çıkmadı! Antalya'da iğrenç olay, vatandaşlardan linç girişimiÜstünden kimlik çıkmadı! Antalya’da iğrenç vaka, vatandaşlardan linç girişimiYAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.