Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan muhalefete sert tepki

30.01.2022
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan muhalefete sert tepki


Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Trabzon İl Danışma Meclisi toplantında mühim açıklamalarda bulunmuş oldu. Erdoğan’ın sözleri, partililerin attığı sloganlarla sık sık kesildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Yurttaşlarımıza söz verdiğimiz benzer biçimde sel felaketinin yaralarını en kısa sürede sarmayı başardık.

Çıktığımız yolda 20 senedir kararlılıkla yürüyoruz. İlk günkü heyecanımızdan bir şey kaybetmedik. İnsanımızı enflasyona ezdirmeme sözünü tuttuk.

Muhalefetin ülkeye dair ne bir düşsel ne de çözüm bulmak için bir niyeti var. Biz ülkemiz için çalışırken onlar büyükelçilere yakınma mektubu yazıyor. Biz proje üretirken karşıcılık karacılık ardında koşuyor. Ellerine tutuşturulan her kağıt parçasını belge sanıyorlar. CHP ve ittifak ortakları bir an ilkin kendine çeki seviye vermeli.

İktidara giden yolun sandık yerine yabancı devletlerin kapısında aranmasını, demokrasimiz adına oldukça tehlikeli görüyoruz.

Milletlerinin hak ve hukukunu korumak için çaba sarfetmek için görevlendirilen büyükelçilerin muhalefetçe arzuhal makamına dönüştürülmesi Türkiye’nin bağımsızlığı adına vahim.

TRABZONSPORLULARA MÜJDE

Avni Aker stadı yerinde yaptığımız Millet Bahçesinde Trabzonspor’a hususi bir bölüm olacak. Trabzonspor Vakit Tüneli’ni kuruyoruz. Trabzonspor’un zamanı başarıları burada 4 boyutlu olarak ziyaretçilere açılacak.

Ayrıntılar geliyor…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Herkes metaverse'ü konuşuyor! Bir açıklama da Apple CEO'su Tim Cook'tan geldiHepimiz metaverse’ü konuşuyor! Bir izahat da Apple CEO’su Tim Cook’tan geldi
Çocuğunuzla bağınızı kuvvetlendirecek yeni aktivite trendleri!Çocuğunuzla bağınızı kuvvetlendirecek yeni aktivite trendleri!
Sahneye çıkan çocuk Kılıçdaroğlu için Sahneye çıkan çocuk Kılıçdaroğlu için “hain” dedi, vaka olduYAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.