SON DAKİKA: Emanet Seher kimdir? Sıla Türkoğlu canlandırıyor! Sıla Türkoğlu kaç yaşlarında?

22.12.2021
SON DAKİKA: Emanet Seher kimdir? Sıla Türkoğlu canlandırıyor! Sıla Türkoğlu kaç yaşlarında?


SON DAKİKA: Emanet Seher kimdir? Sıla Türkoğlu canlandırıyor! Sıla Türkoğlu kaç yaşında?

Emanet dizisinin karakterleri ve oyuncu ekibi dikkat çekti. Emanet dizisinde Sıla Türkoğlu’nun yaşam verdiği Seher karakteri merakla araştırılıyor. İşte Emanet Seher hakkında bilgiler…

Sıla Türkoğlu kimdir?

18 Nisan 1999 da İzmir’de dünyaya gelen Sıla Türkoğlu 21 yaşlarının içindedir. İzmir’in güzel kızlarından kabul edilen üzerine üstülük bir de Bornovalı olan Sıla Türkoğlu Ağlama Anne dizisi ile oyunculuğa daha 19 yaşlarında adım atmıştır.

Tunay Menajerlik ile çalışan Sıla Türkoğlu Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi mezunu olan Sıla Türkoğlu üniversite eğitimi almadan oyunculuk dersleri almaya başlamış daha lise talebesi iken setlerde yer almıştır. Şimdi de Yemin dizisi yapımcısı Nazmiye Yılmaz’ın gözüne girmeyi başaran Sıla Türkoğlu yapımcı Nazmiye Yılmaz’a başrol oynayabileceğini kanıtlama etmiştir. Esasen Yemin dizisinden de milyonlarca hayranı olan Sıla Türkoğlu da güzelliği ve oyunculuk kabiliyetleri ile artık günlük dizi de başrol oynamayı hak ediyordu. Sıla Türkoğlu bir oldukca otorite tarafınca kabiliyetleri ile de övgü almıştı. Sıla Türkoğlu’nun amaçları içinde büyük bir takım de başrol oynamak ve üniversite okumak var.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.