SON DAKİKA: Emanet Yaman kimdir? Halil İbrahim Ceyhan canlandırıyor! Halil İbrahim Ceyhan kaç yaşlarında?

22.12.2021
SON DAKİKA: Emanet Yaman kimdir? Halil İbrahim Ceyhan canlandırıyor! Halil İbrahim Ceyhan kaç yaşlarında?


SON DAKİKA: Emanet Yaman kimdir? Halil İbrahim Ceyhan canlandırıyor! Halil İbrahim Ceyhan kaç yaşında?

Emanet dizisinin karakterleri ve oyuncu ekibi dikkat çekti. Emanet dizisinde Halil İbrahim Ceyhan’ın yaşam verdiği Yaman karakteri merakla araştırılıyor. İşte Emanet Yaman hakkında bilgiler…

Halil İbrahim Ceyhan kimdir?

Halil İbrahim Ceyhan, 1986’da İstanbul’da dünyaya geldi.

21 yaşlarındayken Best model of Turkey yarışmasına müracaat yapmış oldu. 2007 Best model of Turkey’de aşama adı. Yarışmada ‘Gelecek Vaad Eden Adam Model’ olarak seçildi.

Yarışmanın peşinden müziğe yönelen Ceyhan, 2009’da YouTube kanalında paylaşmış olduğu şarkılar ile toplumsal medyada tanınır hale geldi. Sektöre ‘Kaybettim’ parçası ile giriş yapmış oldu. ‘Kendini Bana Bırak’ şarkısı oldukça büyük ilgi görmüş oldu ve toplumsal medyada 2 milyonun üstünde tıklama aldı. Ünlenmesinden sonrasında, oyunculuğa doğru adım attı.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.