Son dakika: Erdoğan-Putin görüşmesinin bilgileri belli oldu! Putin ayçiçek yağı için yönerge verecek

07.03.2022
Son dakika: Erdoğan-Putin görüşmesinin bilgileri belli oldu! Putin ayçiçek yağı için yönerge verecek


Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in telefon görüşmesine ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı.

TİCARİ KONULAR ELE ALINDI

Görüşmede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e “İki ülke arasındaki ticarette euro ve dolar haricinde ruble, yuan ya da altını kullanabiliriz” önerisinde bulunmuş olduğu aktarıldı.

Bununla beraber, Cumhurbaşkanı Erdoğan Azak Denizi’nde bekletilen ayçiçek yağı hammaddesi ve buğday yüklü ortalama 30 gemiyi de hatırlattı. Putin’in Cumhurbaşkanı Erdoğana “yönerge vereceğim” söylediği ögrenildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Muharrem İnce'ye 4 yıl 8 ay hapis istemiMuharrem İnce’ye 4 yıl 8 ay hapis istemi
Kritik Venezuela hamlesi! Rusya tehdidi ABD'ye bunu da yaptırdı: 2019'dan bu yana bir ilkTehlikeli sonuç Venezuela hamlesi! Rusya tehdidi ABD’ye bunu da yaptırdı: 2019’dan bu yana bir ilk
Flaş ayçiçek yağı açıklaması!Flaş ayçiçek yağı açıklaması!YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.