Son dakika… Galatasaray’da skandal! Elmas’ın odasını dinlemişler

29.12.2021
Son dakika… Galatasaray’da skandal! Elmas’ın odasını dinlemişler


Son dakika... Galatasaray'da skandal! Elmas'ın odasını dinlemişler

Galatasaray’da uzun süredir gündemi işgal eden ‘köstebek’ iddialarında mühim gelişmeler yaşandı.

Geçen sürem Fatih Terim, hususi konuşmaların daha evine gitmeden sızdırılmasından yakınma etmiş ve ‘köstebek’ imasında bulunmuştu.

Terim’den sonrasında Başkan Burak Elmas da aynı dertten yakınıp, “Iyi mi oluyor da konuştuğumuz her şeyi dışarıdan duyuyoruz” diye serzenişte bulunmuştu.

Özgürlük’in haberine bakılırsa Başkan Elmas, mevzunun peşini bırakmadı ve hususi bir ekiple odasında arama yaptırınca, herkesi şok eden vaka yaşandı. Odasında “böcek” tabir edilen iki tane ortam dinleme aleti bulunan Elmas’ın derhal lüzumlu tedbirleri almış olduğu konuşuluyor.

Böceklerin kimin tarafınca yerleştirildiği ya da ne zamandan beri konuşulanların dinlendirilmiş olduğu hemen hemen bilinmiyor. Sadece bu mevzunun yargıya intikal etmesi an meselesi…

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.