Son dakika: Gültekin Uysal cumhurbaşkanı talibi mı olacak? Flaş iddia: Afyonkarahisar’da açıklayacak

22.04.2022
Son dakika: Gültekin Uysal cumhurbaşkanı talibi mı olacak? Flaş iddia: Afyonkarahisar’da açıklayacak


Son dakika: 6 karşıcılık partisinin oluşturduğu ‘masa’yla ilgili ‘dağılıyor’ iddiaları iyiden iyiye konuşulmaya başlandı. Yeni seçim yasası sonrası Mutluluk Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun “3. ittifak” çıkışı ve Demokrat Parti lideri Gültekin Uysal’ın yapmış olduğu paylaşım kriz yarattı.

PAYLAŞIMI OLAY OLMUŞTU

Bilhassa DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın “20 senelik AK Parti döneminde sorumluluğa ortak olmamış olmak” sözlerinin tesiri devam ederken, DEVA ve Gelecek Partisi Genel Başkanlarına yönelik açıklamasının arkasından karşıcılık cephesinde sular durulmadı.

MUHALEFETTE KRİZ DEVAM EDİYOR

Uysal’ın Babacan ve Davutoğlu’na yapmış olduğu ziyaretlerde servis edilen fotoğraflarda iki genel başkanın soğuk yüz ifadeleri aradaki probleminin devam ettiğinin göstergesi olarak kabul edildi.

Karşıcılık cephesindeki kriz hemen hemen aşılamamışken, Uysal’la ilgili ortaya atılan bir başka iddia ise gündem yarattı.

‘GÜLTEKİN UYSAL CUMHURBAŞKANI ADAYI OLACAK’

Gazeteci Hulki Cevizoğlu, katılmış olduğu canlı yayında oldukça konuşulacak bir kulis bilgisini paylaştı. Cevizoğlu, Gültekin Uysal’ın cumhurbaşkanı talibi olacağının konuşulduğunu belirtti.

Cevizoğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

“Ben bir kulis bilgisi vereyim. Gültekin Uysal, Afyonluymuş. Afyon’dan bana gelen sağlam informasyon şu şekilde. Oldukça daha büyük hedefleri olan bir durum varmış. Gültekin Uysal için ‘Afyon’da cumhurbaşkanlığı adaylığını açıklayacak’ diye konuşuluyor. Demokrat Parti’yi hepimiz küçümsüyor fakat daha büyük hedefler var ortada. Uysal’ın gönlünde ve kendi yapmış olduğu çalışmalarda adaylık planlarının olduğu ve de arkasında bazı güçlerin olduğu söyleniyor. Uysal’ın aslına bakarsak göründüğünden daha büyük hedefleri bulunduğunu söylemiş olayım. “

gfgdfg

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
6'lı masada kriz sürüyor! Flaş iddia: 2 parti ayrılabilir6’lı masada kriz sürüyor! Flaş iddia: 2 parti ayrılabilir
Gördüğünüz yerde toplayın: Cinsel gücü artırır...Gördüğünüz yerde toplayın: Cinsel gücü artırır…
Bakan Kirişci o tarihlere dikkat çekti! YasaklanacakBakan Kirişci o tarihlere dikkat çekti! YasaklanacakYAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.