Son dakika: Kıbrıs Zafere Doğru Ankaralı gerçekte kimdir? Serkan Çayoğlu kaç yaşlarında, hangi dizilerde oynadı? 

24.12.2021
Son dakika: Kıbrıs Zafere Doğru Ankaralı gerçekte kimdir? Serkan Çayoğlu kaç yaşlarında, hangi dizilerde oynadı? 


Son dakika: Kıbrıs Zafere Doğru Ankaralı gerçekte kimdir? Serkan Çayoğlu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? 

Bir Zamanlar Kıbrıs her perşembe TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Yitirilen hayatlar, paramparça olan aşklar ve varoluş mücadelesi 1963 senesinde adanın pastoral coğrafyasında neşeli hayatlarını devam eden sakız tüccarı Dereli ailesi, Kanlı Noel olarak malum olayların başlaması ile öteki Türk aileler şeklinde saldırıya uğrar. Birbirlerinden ayrı düşen aile fertleri kasabalarından sürülüp mecburi bir göçe başlarken ailenin başındaki Kemal Dereli kendi ailecek göç yolundaki binlerce Türk’ün lideri haline gelir. Kıbrıs’ta yaşam mücadelesi sürerken Türkiye’den adaya gizli saklı görevle yollanan Ankaralı ise Lefkoşa’da olayların seyrini değiştirir. Adada gizli saklı kahramana dönüşen Ankaralı ve ayrı düşmüş olduğu nişanlısının hasretle ve yaşam mücadelesi ile harmanlanan aşkı da Dereli ailesinin hikayesi ile iç içe geçer. Peki fakat Bir Zamanlar Kıbrıs Ankaralı kimdir, kaç yaşlarında, evli mi evladı var mı, nereli?

Bir Zamanlar Kıbrıs Ankaralı kimdir?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Ankaralı karakterini Serkan Çayoğlu canlandırmaktadır. Ankaralı karakteri şu ifadelerle anlatılır: Ben Ankaralı, bir ihtimal gün gelir gerçek adımı soyadımı bilen birkaç kişiden biri olmuş olursunuz. Bundan ilkin Muhtar Demirov’dum. Sovyetler Birliğinde öldüm. Artık ben bile kim olduğumu unuttum. Devlet görevlisiyim diyelim. Yarın vatanım bana nerede kim olarak ihtiyacı var ise o kişiyim. Anlatacak oldukça hikayem var fakat hepsi gizli saklı. Ayşe haricinde. Söz verme hiç kimseye tutamazsın, verirsen anla onun için dünyayı yakarsın. Ben Ayşe’ye o sözü verdim. Bu isimsiz Ankaralı bir hanıma bir çocuğa adını verecek aile kuracak sandım. Ta ki o gece kadar bizi birbirimizden ailemizden sevdalılarımızdan ayıran Kanlı Noel gecesine kadar…

Bir Zamanlar Kıbrıs Serkan Çayoğlu kimdir?

Serkan Çayoğlu, Ada’ya 31 Mayıs 1987 senesinde Almanya’da dünyaya geldi. Eğitimini Almanya’da Erlangen Üniversitesi’nin Iktisat Bölümünde tamamladı. Önceleri modellik yapmayı düşünen Serkan Çayoğlu, bir süre sonrasında oyunculuğa yöneldi ve Umut Çırak ve Dolunay Soysert şeklinde adlardan ustalaşmış oyunculuk eğitimi aldı.

İlk olarak 2012 senesinde Şimal Cenup dizisinin sürem finalinde Merve Boluğur’un İtalya’dan gelen arkadaşını canlandırdı ve sonrasında Zeytin Tepesi’nde rol aldı.

Hande Yener’in “Ya Ya Ya” klibinde de oynadı. 2014 senesinde başrollerini Özge Gürel ile paylaşmış olduğu Kiraz Mevsimi dizisinde “Ayaz Dinçer” rolünü canlandırdı. Dizi, 2015 senesinde final yapmış oldu.2016 senesinde sevgilisi Özge Gürelle beraber İtalya’da Verissimo , peşinden tek başına İtalya’nın reytingi yüksek programlarından C Est Per Postaya katıldı.

Oyuncu, sonrasında Hayatımın Aşkı dizisinde “Demir Cerrahoğlu” karakteriyle kamera karşısına geçti. Börü dizisinde baş rol oyuncusu olarak Kaya rölünde yer aldı. 2019 senesinde Halka dizisinde “Cihangir Tepeli” karakterini canlandırdı. 2020 senesinde Yeni Yaşam dizisinde baş rol oyuncusu olarak Adem rölünde oynadı.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir