Son dakika: Kırmızı Oda Firuzan kimdir? Zekiye Keklik’in annesini kim oynuyor? Şifanur Gül canlandırıyor? Şifanur Gül kaç yaşlarında?

24.12.2021
Son dakika: Kırmızı Oda Firuzan kimdir? Zekiye Keklik’in annesini kim oynuyor? Şifanur Gül canlandırıyor? Şifanur Gül kaç yaşlarında?


Son dakika: Kırmızı Oda Firuzan kimdir? Zekiye Keklik'in annesini kim oynuyor? Şifanur Gül canlandırıyor? Şifanur Gül kaç yaşında?

Her Cuma TV8 ekranlarında gösterilen Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları ve karakterleri araştırılıyor. Kırmızı Oda dizisinde Firuzan karakteri merak uyandırdı. İşte Kırmızı Oda’nın Firuzan’ı hakkında bilgiler…

Kırmızı Oda Firuzan kimdir?

Keklik annesini, ”Anacığımın adı Firuzan, parlayan demekmiş. Adı benzer biçimde oldukça güzel bir kızmış. Ay parçası derler ya hani öyleki. İlk çocukmuş annem. Düşük yapmış hep. Babası kuma almış ve üç tane adam kardeşi doğan. O denli fukara bir ailede doğan ki anacım, bazı geceler aç yatarlarmış.” cümleleriyle söyledi.

Şifanur Gül kimdir?

Şifanur Gül 26 yaşındadır. Kırmızı Oda dizisinde Firuzan’ı canlandıran Gül, 1995 senesinde Ankara’da dünyaya geldi.  170 santimetre uzunluğunda ve 53 kilogram. Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Anabilim Dalı mezunu. Hemen hemen Lise döneminde iken oyunculuk eğitimleri almaya başlamış, tiyatro ve sanat okullarında eğitimini pekiştirmiştir.

Tiyatro oyuncusu olarak çalışmakta iken Focus Film sahibi Nilgün Sağyaşar’ın dikkatini çekti. 2019’da ekranlara gelen Sevdim Seni Bir Kere dizisinde hanım başrol oyuncusu olup Eylül karakterini, 2020’de Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Gülperi karakterini canlandırdı.  2021’de Camtavanlar, Kuş Uçuşu benzer biçimde çeşitli dizilerde oynadı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.