SON DAKİKA: Müessese Osman Konur kimdir? Konur Alp’i kim oynuyor? Berk Erçer canlandırıyor! Berk Erçer kaç yaşlarında?

23.12.2021
SON DAKİKA: Müessese Osman Konur kimdir? Konur Alp’i kim oynuyor? Berk Erçer canlandırıyor! Berk Erçer kaç yaşlarında?


SON DAKİKA: Kuruluş Osman Konur kimdir? Konur Alp'i kim oynuyor? Berk Erçer canlandırıyor! Berk Erçer kaç yaşında?

Müessese Osman dizisinin oyuncuları içinde yer edinen Berk Erçer, Konur Alp karakterini canlandırıyor. Konur Alp’in kim olduğu son bölümde oldukca merak edilecek. İşte Konur Alp’e dair bilgiler, tarihte var mı? sorusunun yanıtı…

Müessese Osman dizisinin 76. bölüm özetinde şu ifadeler yer aldı: Osman Bey ardındaki Konur Alp ve adamlarına yakalanmamak için ne meydana getirecek?

Osman Bey ardındaki Konur Alp ve adamlarına yakalanmamak için ne meydana getirecek?

Müessese Osman Konur Alp kimdir?

Müessese Osman dizisinde de yer edinen Konur Alp tarihte vardır. Osmanlı Devletinin kuruluşunda büyük hizmeti olan ilk Türk kumandanlarından Konuralp, Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin yakın tabanca arkadaşlarından biridir.1328 senesinde vefat etmiştir. Dizide Konur Alp’i ilk olarak Eren Vurdem canlandırmıştı fakat artık Berk Erçer canlandırıyor.

Berk Erçer kaç yaşlarında?

Berk Erçer, Informasyon Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Fotoğrafçılık ve Video bölümünden mezun oldu. Oyunculuğun yanı sıra ustalaşmış olarak fotoğrafçılık ile ilgilenen Berk Erçer, Doktorlar dizisinde rol almış sonrasında Kurt Seyit Şura adlı dizide oyunculuğunu pekiştirmiştir.

”Konur Alp Osman Bey’in Zamanı Alplerinden olacak mı?”

Müessese Osman dizisine Konur Alp geri gelir. Vezir Alemşah’ın yardımcılarından birisidir. Osman Bey’in zamanı alplerinden biri olmaya çalışacak.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.