Son dakika: KYK Burs ve kredi kartı ne vakit gelir? KYK kartım gelmedi KYK ödemesi iyi mi çekilir? Kart olmadan KYK tutarı ATM’den çekilir mi?

29.12.2021
Son dakika: KYK Burs ve kredi kartı ne vakit gelir? KYK kartım gelmedi KYK ödemesi iyi mi çekilir? Kart olmadan KYK tutarı ATM’den çekilir mi?


Son dakika: KYK Burs ve kredi kartı ne zaman gelir? KYK kartım gelmedi KYK ödemesi nasıl çekilir? Kart olmadan KYK ücreti ATM'den çekilir mi?

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu toplumsal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada ”İlk kez GSB Burs ve Tahsil Kredisi başvurusu icra eden talebe arkadaşlarımıza müjde! Ekim, kasım ve aralık ayı GSB Burs ve Tahsil Kredisi ödemeleri bu gece itibarıyla hesaplarınızda olacak. Tüm gençlerimize hayırlı olsun.” duyurusunda bulunmuş oldu. Peki fakat KYK tutarı ATM’den ve bankadan iyi mi çekilir? 

Bankadan yada ATM’den KYK tutarı iyi mi çekilir?

Kredi ve burs ücretini çekmek isteyen öğrenciler, Kredi ve Yurtlar Kurumunun anlaşmalı olduğu Ziraat Bankası vesilesiyle ücretleri temin edebilecekler. KYK kartı gelmeyen öğrenciler mobil uygulamalardaki QR kod vesilesiyle işlemlerini gerçekleştirebilir. 
 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.