Son dakika: Leonardo Barbarigo kimdir? Barbaroslar Leonardo tarihte var mı? Nizamettin Özkaya canlandırıyor! Nizamettin Özkaya kaç yaşlarında?

30.12.2021
Son dakika: Leonardo Barbarigo kimdir? Barbaroslar Leonardo tarihte var mı? Nizamettin Özkaya canlandırıyor! Nizamettin Özkaya kaç yaşlarında?


Son dakika: Leonardo Barbarigo kimdir? Barbaroslar Leonardo tarihte var mı? Nizamettin Özkaya canlandırıyor! Nizamettin Özkaya kaç yaşında?

Leonardo Barbarigo’nun kim olduğu araştırılıyor. TRT 1’de her perşembe ekrana gelen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Leonardo karakteri ilgi odağı oldu. Peki fakat Nizamettin Özkaya’nın canlandırdığı karakter kimdir?

Barbaroslar Leonardo Barbarigo kimdir? 

Leonardo, konsey üyesidir. Venedik konseyi üyesi Leonardo Barbarigo ve Antuan’ı tutsak alan Barbaros kardeşler, Venedik ile kurduğu ittifak yardımıyla Hristiyan birliğini oluşturmayı planlayan Pietro’yu iyi mi engelleyecektir?

Nizamettin Özkaya kimdir?

Nizamettin Özkaya, Isparta’nın Yalvaç ilçesinde dünyaya gelmiştir sadece İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. 1,83 uzunluğunda ve 80 kilogramdır. İnşaatçılık, tezgahtarlık, reklam tanıtım işleri, işletmecilik, barmenlik ve yöneticilik şeklinde pek oldukça meslekle uğraşmış hatta bir dönem kitap yazmıştır. Çevresinin ısrarı üstüne bir ajansa kaydolmuş ve bigün sonrasında ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.