Son dakika: Mahkum dizisinde Tahir Savcı kimdir? Anıl İlter canlandırıyor! Anıl İlter kaç yaşlarında?

30.12.2021
Son dakika: Mahkum dizisinde Tahir Savcı kimdir? Anıl İlter canlandırıyor! Anıl İlter kaç yaşlarında?


Son dakika: Mahkum dizisinde Tahir Savcı kimdir? Anıl İlter canlandırıyor! Anıl İlter kaç yaşında?

Anıl İlter’in Mahkum dizisinde yaşam verdiği Tahir karakteri merak uyandırdı. Fırat’ın can dostu olan Tahir ikinci bölüm itibariyle dikkat çekti. Peki fakat Tahir kimdir, Anıl İlter kaç yaşlarında?

Mahkum Tahir kimdir?

Tahir, Fırat’ın can dostudur. Soruşturmayı derinleştirip detayların peşine takılan Cemre, yeni ipuçlarıyla Tahir’in karşısına çıkar.

Anıl İlter kimdir?

Anıl İlter 1980 senesinde İzmit’de dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesinde Spor Akademisi Mezunudur. Bir dönem ustalaşmış olarak futbol oynadı. Spor akademisinde ve festivallerde sunum hayata geçirmeye başladıktan sonrasında, eğitim almış ve sonrasında da ustalaşmış sunuculuğa adım atmıştır. Kuşdili oyunculuk merkezinde oyunculuk eğitimi aldıktan sonrasında 2008 senesinde Hande Ataizi ile birlikte rol almış olduğu “Ece” dizisi ile dizi film yaşamı adım atmıştır. 2010-2012 yılları aralığında “O şekilde Bir Geçer Süre Ki” adlı dizinde yer almıştır. 2010 senesinde “Bir Avuç Deniz” adlı beyaz perde filmimizde yer aldıktan sonrasında 2014 senesinde ‘Üç Dost’ dizisinde Mahir Türkmen karakterini canlandırdı. 2014 senesinde “Kızıl Elma” dizisinde rol aldı. Anıl İlter 6 saniyelik Vine video platformunda da büyük bir popülarite kazanmıştır. “FotoModo” ve “Fazla Mesai” programlarının ve 2014 senesinde gösterilen “Alabora” yarışmasının sunuculuğunu yapmıştır.

 

 
 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.